Зареєстровано петицію про створення в Києві Алеї героїв України"

Україна і сьогодні перебуває в полоні радянської (московської) пропаганди. Більшість існуючих історичних пам'яток так чи інакше пов'язані не з нашим колоніальним радянським минулим, і не несуть справжнього українського національного колориту

В Киеве негде разместить Дом органной и камерной музыки

Дом органной и камерной музыки не сможет долго находиться в костеле Святого Николая по ул. Большая Васильковская, 77. Здание храма разрушается, для капитального ремонта объект собираются передать в собственность Римско-католической церкви. Министерство культуры просит у Киевской горгосадминистрации (КГГА) и Фонда госимущества (ФГИ) найти в Киеве вариант для переноса органа или строительства нового зала, предлагая разные варианты, но пока без толку.

Культурна політика України як складова Європейського майбутнього

Однію з ознак Європейської держави є рівень культури. Поняття "культура" має багато визначень, але у даному випадку мова піде про культуру як сферу мистецтва. Ні для кого не секрет, що стан культурних інституцій в нашій країні неможна назвати задовільним. У цій статті пропоную проаналізувати причини такого стану в Україні та країнах Східної Європи, звернувшись до поняття культурної політики. З'ясувавши суть проблеми, спробую показати своє бачення можливого виходу з цієї ситуації.