Водно – інформаційний центр, або просто  - Музей водиВодно – інформаційний центр, або просто  - Музей води

Водно – інформаційний центр, або просто - Музей води

Подорожуючи новими містами, споглядаючи їх краєвиди люди часто відвідують музеї, аби дізнатися історичні таємниці, помилуватися старовинними речами, подивитися на досягнення минувшини і сучасності. В Києві є безліч цікавих музеїв, та серед усього цього різноманіття виділяється один – Музей води або Водно – інформаційний центр.


Якщо ви пройдетеся Хрещатим парком, то в самій його серединці побачите старовинну вежу. Але Рапунцель ви там не знайдете! Це водонапірна вежа, яка майже 140 років тому напувала киян водою. На сьогодні, це один з перших інтерактивних музеїв Києва, ідею створення якого запропонувало Міністерство навколишнього середовища Данії. Датчани фінансували цей проект, а головним автором експозиції став Карстон Моллер, датський дизайнер.

Експозиція знаходиться під землею, адже на ліфті ми потрапляємо в середину величезного справжнього резервуару для води! Там можна побачити все і одразу: нагадати собі, що таке кругообіг води в природі, потрапити в печеру з водоспадом, злякатися дощу із грозою, дізнатися як працює свердловина, що видобуває артезіанську воду, помилуватися великими акваріумами з річковими рибками і загадати бажання торкнувшись пальчиком до носика коропа коі. А ще, уявити себе безстрашним дигером в середині колектора, посидіти на унітазі - велетні, побудувати пісочну Атлантиду, зачаїтися в середині гігантської мильної бульбашки та відчути себе Коперфілдом просуваючи руку крізь мильну стіну!

В Музеї води можна не лише отримати незабутні враження, а й дізнатися багато корисного!