Прокуратура витребовує 35 гектарів з маєтком Медведчука

Як писали журналісти «Дзеркала тижня», Григорій Суркіс і Віктор Медведчук були опорою так званої «київської сімки». Свого часу Григорій Михайлович так сказав про своїх партнерів з бізнесу:

Робоча зустріч "Взаємодія МВС з громадськістю"

Запрошуємо представників громадськості, які мали досвід взаємодії з МВС протягом 2019 року та хочуть її покращити, взяти участь в робочій зустрічі "Взаємодія МВС з громадськістю"

Кличко попросили сообщить предполагаемую дату открытия закрытого три года назад подземного перехода возле ЦУМа

Депутат Киевсовета Роман Марченко попросил Киевского городского голову Виталий Кличко сообщить предположительную дату открытия подземного перехода на перекрестке улиц Богдана Хмельницкого и Крещатик. Переход был закрыт на реконструкцию два года назад.

Нові станції київського метрополітену

За інформацією УНН вже зараз триває будівництво двох нових станцій метрополітену які дозволять достатися на Виноградар та йдуть перемовини щодо початку будівництва четвертої лінії метро.

Кабмін з 25 вересня по 8 жовтня проведе перевірку діяльності КМДА

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розпорядився в період з 25 вересня по 8 жовтня 2019 року провести перевірку виконавчої дисципліни в Київській міськдержадміністрації (КМДА) і в окремих райдержадміністраціях (РДА) столиці.