«Укроборонпром» просить Гончарука не допустити позбавлення заводу «Радар» 3,5 га, які хоче забудувати Ісаєнко

Гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус просить прем’єра Гончарука видати доручення відповідним посадовим особам вжити вичерпних заходів з метою не допустити прийняття вказаного проекту рішення.

Лінію швидкісного трамваю відремонтували кріпленнями по вдвічі завищеним цінам

В січні 2019 року КП «Київпастранс» провів тендер на реконструкція та будівництво трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод». Його переможцем стало ТОВ «КП Спецавтоматика» з пропозицією 17,37 млн грн.

В Киеве негде разместить Дом органной и камерной музыки

Дом органной и камерной музыки не сможет долго находиться в костеле Святого Николая по ул. Большая Васильковская, 77. Здание храма разрушается, для капитального ремонта объект собираются передать в собственность Римско-католической церкви. Министерство культуры просит у Киевской горгосадминистрации (КГГА) и Фонда госимущества (ФГИ) найти в Киеве вариант для переноса органа или строительства нового зала, предлагая разные варианты, но пока без толку.

Ми прагнемо втілити, держава як сервіс. Коли у центрі знаходиться людина

Усі державні послуги мають одразу створюватись з можливістю надання онлайн, при їх наданні не повинно бути ніякої дискримінації, послуги повинні бути об’єднаними за життєвою чи бізнес-ситуацією, людина має лише раз надати інформацію про себе державі