☄️ Андрій Біба і його БРСМ-Нафта знову в епіцентрі скандалу: вартісний ремонт авто гарантований - заливають шмурдяк

В кінці квітня я повідомляв, що антирейтинг платників податків поміж мереж АЗС очолює мережа БРСМ, власник якої Андрій Біба - розкошує в Італії та співпрацює з рф.

У Верховному суді розглядається справа щодо банкрутство ПАТ «Укрінком» бізнесмена Володимира Кліменко

У Верховному суді розглядається справа щодо банкрутство ПАТ «Укрінком» бізнесмена Володимира Кліменко, відомої тим, що, ігноруючи законодавство та судові рішення, видає себе за правонаступницю банку.

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцеру СБУ

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцерів Головного слідчого управління СБУ. Про це повідомляє спецслужба.

Ігор Коломойський отримав підозру у скоєнні ще одного злочину, пов'язаного з організацією замовного вбивства

Підозрюваний, діючи з мотивів особистої помсти, замовив вбивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства.

«Віннер Партнерс» та ОЗГ у мантіях Господарського суду Запорізької області створили конвеєр із банкротств

Організована злочинна група у складі суддів, адвокатів та арбітражних керуючих у Господарському суді Запорізької області під час повномасштабної війни рф проти України влаштували бізнес на ухиленні від сплати боргів реальним кредиторам та податків державі.

Журналист Куликов показал, как выглядит после избиения

Журналист рассказал, что его встретили возле Воздухофлотского моста несколько молодых людей и с криками "90-е возвращаются — это гоп-стоп" ударили по голове. От удара журналист упал на землю и почувствовал несколько ударов ногами.