У Верховному суді розглядається справа щодо банкрутство ПАТ «Укрінком» бізнесмена Володимира Кліменко

У Верховному суді розглядається справа щодо банкрутство ПАТ «Укрінком» бізнесмена Володимира Кліменко, відомої тим, що, ігноруючи законодавство та судові рішення, видає себе за правонаступницю банку.

Столичні правоохоронці розслідують махінації у сфері парковок Києва

Столичні правоохоронці продовжують фіксувати численні порушення діяльності КП “Київтранспарксервіс”. У рамках двох кримінальних проваджень слідчі вивчають факти втрати цим підприємством та, як наслідок, бюджетом Києва грошових коштів на загальну суму близько 433 млн. гривень.

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцеру СБУ

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцерів Головного слідчого управління СБУ. Про це повідомляє спецслужба.

Ігор Коломойський отримав підозру у скоєнні ще одного злочину, пов'язаного з організацією замовного вбивства

Підозрюваний, діючи з мотивів особистої помсти, замовив вбивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства.

Віталій Кличко теж вирішив готуватись ...

Як нам інсайдять наші друзі в "УДАРі", у квітні командою Артура Палатного із гучною назвою "Українська команда" було створено десять осередків проекту тільки у Києві. Готують плацдарми.

7 травня у Касаційному господарському суді вирішуватись доля ЖК "ART HOUSE"

7 травня у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду (справа № 910/7511/22) буде вирішуватись доля ЖК "ART HOUSE" та звичайних українців, які вже більше 5 років очікують початок бідівництва їхнього житла на вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 3 у м. Києві.

Автопарк депутата Глімбовської Катерини

Глімбовська Катерина Олександрівна. Депутат Київради, фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Членкиня постійної комісії з питань архітектури, містопланування та земельних відносин.

Посадовці з Києва намагалися купити експертизу по справі, в якій вони самі є фігурантами. Експертизу мали купити за бюджетні кошти

Керівники "Київмедспецтранс" проходять по справі про розкрадання 12,6 мільйона грн, виділених на закупівлю запчастин для карет швидкої допомоги.