Как безопасно использовать ультрафиолетовые бактерицидные облучатели?

Эксплуатация бактерицидных облучателей должна осуществляться в соответствии с требованиями, указанными в паспорте и инструкции по эксплуатации. К обслуживанию бактерицидных установок не должен допускаться персонал, не прошедший инструктаж в установленном порядке.

Ультрафиолет — современный метод обеззараживания воздуха в помещениях

Применение в настоящее время ультрафиолетовой энергии становится все более актуальным, поскольку является одним из главных методов инактивации вирусов, бактерий и грибков.

Antibact Air - це один з найефективніших і найбезпечніших засобів для очистки повітря від вірусів

У стоматологічній клініці щодня велика кількість клієнтів і є потреба в очищенні повітря. При цьому очистка повітря повинна відбуватися під час знаходження людей в приміщенні.

Як перемогти віруси?

Як відомо, ультрафіолетове випромінювання вже давно використовується для стерилізації предметів і приміщень, у тому числі у медичних закладах, тому чи може УФ допомогти в боротьбі з вірусом COVID-19.

При використанні Antibact Air виключається ризик утворення озону

У наших рециркуляторах стоять лампи, колба яких виготовляється з кварцевого скла зі спеціальним покриттям. Завдяки цьому матеріалу виключається ризик утворення озону, оскільки скло лампи відфільтровує озоноутворюючу спектральну лінію.