Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах системи температурного скринінгу

Укрзалізниця встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський автоматичні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя

Піар чи некомпетентність? Інспектування Міністром інфраструктури і Народним депутатом України Центрального залізничного вокзалу

9 березня 2020 року в мережі Інтернет та на сторінці Народного депутата України Романа Грищука була розміщена інформація і відеоматеріал «інспектування».

Как безопасно использовать ультрафиолетовые бактерицидные облучатели?

Эксплуатация бактерицидных облучателей должна осуществляться в соответствии с требованиями, указанными в паспорте и инструкции по эксплуатации. К обслуживанию бактерицидных установок не должен допускаться персонал, не прошедший инструктаж в установленном порядке.

Ультрафиолет — современный метод обеззараживания воздуха в помещениях

Применение в настоящее время ультрафиолетовой энергии становится все более актуальным, поскольку является одним из главных методов инактивации вирусов, бактерий и грибков.

Antibact Air - це один з найефективніших і найбезпечніших засобів для очистки повітря від вірусів

У стоматологічній клініці щодня велика кількість клієнтів і є потреба в очищенні повітря. При цьому очистка повітря повинна відбуватися під час знаходження людей в приміщенні.

Як перемогти віруси?

Як відомо, ультрафіолетове випромінювання вже давно використовується для стерилізації предметів і приміщень, у тому числі у медичних закладах, тому чи може УФ допомогти в боротьбі з вірусом COVID-19.