Цивилизация начинается там где, появляется… Телеграм?

Когда я наблюдаю сегодня за попытками представителей власти нашей страны победить Телеграм, кидая на это все мыслимые и немыслимые ресурсы и привлекая тяжелую артиллерию в виде СБУ. Я понимаю, что эти люди очень сильно не в предмете.

Слуга народа Яременко установил на смартфон антишпионскую пленку

Народный депутат от фракции "Слуга народа", глава Комитета Верховной Рады по вопросам внешней политики Богдан Яременко все же решился наклеить на дисплей своего смартфона антишпионскую пленку.

Платформа SPILNO приєдналася до інтегрованої системи електронної ідентифікації GovID

Платформа громадської участі SPILNO яка повинна стати сучасним зручним та прозорим засобом комунікації та співпраці між владою та громадянським суспільством приєдналася до інтегрованої системи електронної ідентифікації GovID.

Громада Немішаєве підключилась до мережі громадської участі Спільно

5 квітня 2019 року у селищі Немішаєве Бородянського району Київської області відбулась презентація платформи громадської участі “SPILNO”.

Є бажання змінити своє місто? Розкажи про це!

Необхідно облаштувати парк, прибудинкову територію, двір? Встановити, відремонтувати двері в під'їзді? Полагодити, закупити, перебудувати, впорядкувати все що завгодно? Просто опублікуйте свою ідею і починайте збирати однодумців!