Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Свята! Що таке свята, друзі?  Свята - це час, коли треба бути особливо пильним. Бо в цей час, поки порядні люди охоплені різдвяним шалом та ялинковим неврозом, шахраї, аферисти та забудовники крадуть в нас Київ.

В Киеве злоумышленники взломали банкомат

Полицейские Киева устанавливают обстоятельства кражи денежных средств из банкомата в Дарницком районе. Для задержания причастных в столице введена специальная полицейская операция.

“Боевой путь” Лагуты

Ярослав Лагута с 2019 года занимает пост и.о. Дарницкой РГА. До назначения он был почти не известен в Киеве, но за 2 года чиновник влился в ряд “распилочных” схем районных администраций столицы. Давайте проследим “боевой путь” Лагуты вместе.

Розшукується депутат!

Громадська організація “Український соціологічний портал” спільно з ГО “Укрмедіа” та ГО “Качине озеро” запрошують мешканців Дарницького району міста Києва пройти опитування стосовно співпраці та комунікації з нещодавно обраними народними обранцями.

Корупційну схему перемоги в тендерах розкрили прокуратура в Дарницьке РДА

У п`ятницю, 19 липня 2019 року, у ході спільної спецоперації прокуратури міста Києва, слідчого управління ГУ НП в м. Києві та Управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції України на одержанні 650 тисяч гривень неправомірної вигоди затримано радницю голови Дарницької РДА, а також особу, яка передала вказані грошові кошти.

Небайдужі кияни зібрались, аби очистити крижані доріжки неподалік від метро Голосіївська

Відома київська екоактивістка Маруся Живіна розповіла на своїй сторінці на порталі Спільно про дуже круту ініціативу громадськості: "Сніжна субота":

Еще одна зеленая зона попадает под застройку

На этот раз приказом Департамента градостроительства и архитектуры КГГА был утвержден проект строительства офисного комплекса со встроенными помещениями общественного назначения и паркингом по ул. Канальная, 2 в Дарницком районе Киева.