Мій улюблений Київ і його паркиМій улюблений Київ і його паркиМій улюблений Київ і його паркиМій улюблений Київ і його парки

Мій улюблений Київ і його парки

Я народився і живу в Києві. 

Я обожнюю Київ, тому що це моя Батьківщина, мій рідний дім. На мою думку, дім — це не тільки будинок, де ти народився і живеш. Це, передусім, місце, де почуваєш себе затишно, де дихається легко і вільно. Мені пощастило народитися в Києві.

Це моє улюблене місто, в якому багато парків і скверів, пам’ятників і соборів.

Київ - одне з найпрекрасніших, найсучасніших міст світу з багатою культурною спадщиною, який зберіг свою історичну самобутність, неповторний вигляд та унікальну красу. В моєму місті багато чудових парків. Серед яких мені дуже подобається парк "Наталка" на Оболоні. Там можна побачити багато цікавої архітектури, Північний тунель під Дніпром та руїни шоу-парка "Золоті ворота". Парк також радує своїми видами, новими альтанками, дитячими майданчиками і великими зеленими газонами на яких можна влаштувати маленький пікнічок. На сьогодні цей парк став не тільки кращим в Києві, а й одним з найкрасивіших парків Європи. 

 Також в Києві є чудовий парк «Муромець», який знаходиться на найбільшому піщаному острові Києва, який утворився в результаті намиву течій київських річок. На заході він обмежений Дніпром, на півночі - Десною, на сході - Десенкою, а на півдні - Північним мостом. Легенда свідчить, що в давні часи тут жили київські богатирі і славно працював Ілля Муромець, захищаючи місто від усякої нечисті. За переказами, богатир Ілля Муромець народився під Черніговом, служив князю Володимиру, охороняв з дружиною воїнів Київ на заставі на тому самому місці, де нині встановили йому пам’ятник.

А зараз тут - мальовнича зелена зона між правим і лівим берегом Києва з новим сквером, місцями для відпочинку, незвичайними квітниками й деревами. Парк є одним з найпопулярніших місць для відпочинку у тих, хто любить проводити час на природі.

Ми пройдемо затишними алеями парку, потім заглибимося в острів, на мальовничі луки з дикорослими жовтими і синіми ірисами. Прогулюючись парком можна ще раз краще пізнати давно відомі місця, і, неодмінно, ще один куточок Києва стане вашим улюбленим.

У святкові дні в парку "Муромець" проходять народні гуляння, де майстри показують бої на справжніх гострих шаблях, й різні види боротьби, катаються на конях, вивчають ковальську справу, й давньослов'янські обрядові ігри, співають.