Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

Не можу мовчати, хоча інспектори просили їх "не здавати"... Сука! 20 тисяч баксів прямого хабаря очільнику ДІАМ від забудовника, за введення в експлуатацію НЕЗАКІНЧЕНОГО багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі у Львові. ■ (на фото сьогодні) ще облаштунки не зняли і будівельні роботи продовжуються... Найогидніше, що підари дали гроші для передачі "нагору" через активістку, юристку, членкиню Конфедерації, подругу і помічницю заступниці міністра Наталія Козловська Данчук Ольгу Олегівну... І виходить, що замазані всі, навіть не підозрюючи, що в них за спиною робиться. ◇ Під час перевірки вище вказаного будівельного об’єкту головними інспекторами відділу ДІАМ Костівим Ростиславом та Підківка Мартою, був виявлений ряд порушень, у зв’язку з чим за вказівкою голови ДІАМ Новицького О.В. був назначений реогляд... тобто наступника нинішнього глави НАБУ Семен Кривонос не задовольнили інспекційні висновки щодо порушень норм і законів, тому пан Новицький доручив "порєшать вапрос" першій заступниці ДІАМ Гіоане Ірині Миколаївні, у якої чоловік співробітник СБУ у Львові (та друг забудовниці Данчук О.О.) $$$ За вказівкою голови ДІАМ головним інспектором відділу виконання дозвільних та реєстраційних функцій Бабич Світланою Вадимівною (ставлениця Новицького О.В.), всупереч норм діючого законодавства, було зареєстровано та видано сертифікат про прийняття в експлуатацію незакінченого багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі. @ Після видачі сертифікату про прийняття в експлуатацію Данчук О.О. приїхала до Новицького О.В., де під час зустрічі передала йому "благодарочку" за допомогу. Ми відслідковували зустріч помічниці - подруги з підлеглим посадової особи Мінвідновлення. ○ З нагрудних камер інспекторів вівся запис розмови і встановлено, що за вказівкою голови ДІАМ Новицького Олександра Валерійовича, видано сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівельних об’єктів, а саме прийнято в експлуатацію багатоквартирний будинок на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі (ЖК Avalon Prime) з численними порушеннями ДБН, законів та ДСТУ. ... Данчук О.О, передаючи гроші ще й вимагала звільнити інспекторів, як звільнили керівника ТУ ДІАМ у м. Львів (розмова записана на бодікамери). [img:2] [img:3] [img:4] [img:5] [img:6] [img:7] [img:8] [img:9] [img:10] [img:11]

30 листопада
Мер під слідством: що стоїть за арештом екс-мера Костянтинівки Олега Азарова

Історія колишнього мера Костянтинівки Олега Азарова, щодо якого розпочався кримінальний процес, цікава тим, що громадські активісти знаходять у роботі мера чимало позитивних сторін, а для наших реалій велика рідкість. Водночас, Азаров очікує на вирок суду за звинуваченням у розтраті державних коштів, спрямованих на оборону міста. Інтригу додають і чутки, що Азаров уже не під вартою та зможе уникнути покарання, навіть якщо його визнають винними.

Русские установили, что для наведения на цели ВСУ использует данные которые излучают зубные пломбы!

Паника в рядах оккупационной армии России достигла ужасающего размера пределов. Русские спят и видят как к ним в казарму, склад, танк, прилетит ракета. Чтобы избежать гибели они придумывают способы маскировки от ВСУ. Иногда очень забавные.

Войска Российской Федерации продолжают угрожать терактом на Запорожской АЭС

Боевые действия на территории Запорожской области не прекращаются. Учитывая ситуацию, Украинским гидрометеорологическим институтом были произведены расчеты с помощью европейских систем поддержки JRODOS и ARGOS (для расчетов DSA Норвегия.

Медведчук залишається безкарним завдяки тому, що Верховний суд курирує його людина - Борис Гулько

Як би не намагалися функціонери Офісу Президента, скільки б сам Президент Зеленський не намагався змінити ситуацію в Україні, всі його потуги та прагнення розбиваються про твердий як шанкер склад “суддівської збірної”, дбайливо зібраний Медведчуком.

Кишеньковий суддя Медведчука - Борис Гулько, сподівається утримати свою посаду і за Зеленського

Медведчук допоміг Гульку стати головою Шевченківського районного суду, а потім за Порошенка очолити Касаційний цивільний суд у складі Верховного суду.

СЕО Маркетгід Сергій Денисенко організував схему ухилення від сплати податків та подальшої легалізації коштів для Міжнародної групи компаній «MGID», яка діє на території України та США

Останнім часом мережу сколихнули кілька скандалів, пов’язаних з викриттям низки IT-компаній у піратській діяльності та несплаті великих сум податків до бюджету.

Не молитвой единой: как украинские политики отбеливают свою репутацию на завтраках в США

В преддверии очередного завтрака который назначает на 8 сентября. редакция FAKEOFF решила разобраться в том, почему политики Украины посещали молитвенные завтраки и кому выгодны такие мероприятия.

Коррупция или диверсия? - как правильно назвать деятельность литовских реформаторов в Украине?

За 7 лет Украина ни на шаг не приблизилась к Европе, не победила коррупцию, но лишь продолжает терять свои стратегические отрасли, которые одна за другой становятся банкротами...

31 травня 2021