Місце, яке надихає на навчання.Місце, яке надихає на навчання.

Місце, яке надихає на навчання.

Кампус КПІ ім. Ігоря Сікорсього нагадує студенські містечка найвідомішіх університетів світу. Велична архітектура попереднього століття, велика територія та зручне розташування поблизу центра міста – це далеко не всі його переваги.

КПІ грає на контрастах. Від неймовірно оздобленого залу засідань вченої ради у стилі минулої епохи, до сучасних аудиторій оснащених потужним обладнням.

А на території кампусу є все необхідне не лише для отримання знань, а й для самовираження студентів та їх розваг. Чого лише варті музичні вечори в затишних двориках між корпусами. Проте найбільшу кількість молоді приваблюють вечірні перегляди фільмів на галявині перед головним корпусом.

Навіть, обурення про зпилювання всім відомих столітніх ялинок з часом зтихли. Адже тепер, на тому ж самому місці красутьюся їх маленькі копії. Особисто для мене, це означає зміну епохи. Завжди настає час, коли потрібно відпустити минуле та без вагань йти на зустріч майбутньому. Проте, ці будівлі ще довго залишатимуться еталоном краси, яка надихає на начання і підкорення нових вершин.