Наталя Воронкова: Як Україна допомагає удосконалювати американські стандарти тактичної медицини

Поки Україна копіює американські медичні стандарти, військові медики США визнали, що не готові до великої війни. Саме про це йдеться в статті на впливову військовому ресурсі Army Times, яка була опублікована 6 листопада 2023 року.

Коли припиняться спекуляції на проблемах армії та фронту?

Глянцевий журнал "П'ємонт" 29 березня організував розкішний благодійний вечір у п'ятизірковому комплексі Edem Resort Medical & SPA та запросив усю львівську еліту, а саме 150 бізнесменів, блогерів та відомих мешканців Львова.

Нацполіція запустила інформаційну кампанію проти насильства

Боротьба з насильством — це великий виклик. Однак подолати його допомагають навіть маленькі кроки. Достатньо бути небайдужими, звертати увагу на ситуації довкола і реагувати на них так, як можеш.

11 грудня 2023
В Киеве снесли общежитие

В Киеве снесли общежитиеВ Киеве еще 9 января снесли общежитие по адресу Метрологическая, 1. Жителей буквально выталкивали из дома, не позволив собрать ни вещи, ни деньги, ни документы. Неизвестные выбивали окна и силой выбрасывали из дома людей, которые не хотели покидать свой дом.

В Киеве начали разрушать общежитие, в котором живут люди

Здание Национальной академии наук на улице Метрологической, 1 в Киеве начали демонтировать 11 января. Несмотря на то, что в общежитии проживают по меньшей мере 2 семьи.

​В Киеве жильцы 16-этажной новостройки отапливают свои квартиры дровами

Пока все обсуждают цены на газ и перспективы тарифов на централизованное отопление, в Киеве начала работать еще одна твердотопливная котельная в многоквартирном доме».