Зареєстровано петицію про створення в Києві Алеї героїв України"

Зареєстровано петицію про створення в Києві Алеї героїв України"

"Україна і сьогодні перебуває в полоні радянської (московської) пропаганди. Більшість існуючих історичних пам'яток так чи інакше пов'язані не з нашим колоніальним радянським минулим, і не несуть справжнього українського національного колориту" - повідомляє сайт Спільно.

У зв'язку з цим пропонується перетворити Липську алею на Алею Героїв України.

Алея як і держава Україна буде розпочинатися з памятнику автору першої Конституції - Пилипа Орлика.

По обидва боки алеї будуть встановлені памятники справжнім героям українського національного пантеону, а наприкінці алеї в Марининському парку, на тому місті де зараз знаходиться поховання радянського (московського) воєначальника буде встановлено памятник беззаперечному герою України - памятник українському народу!

Наразі триває збір підписів.

Підписати петицію на сайті президента.

Підписати петицію на сайті Київської міської ради.

НАБУ повідомило про підозру пасинку головного судового експерта Рувіна - Назару Шептицькому за «рішалово» на митниці

Вчора всіх шокувала інформація про те, що за 1 млн дол. США можна очолити Львівську митницю, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.

Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Управління освіти Шевченківської РДА @popovcev не поскупилося на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Універсум». 41 мільйон гривень – сума, яка вражає. Але чи справді ці кошти будуть витрачені з розумом?