Киевляне остаются без зеленой зоны из-за застройки Труханова острова

На территории Труханова острова продолжается застройка, а зарегистрированный в Киевском городском совете проект решения о завещании территории был отозван, без информирования общественности.

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.

7 травня у Касаційному господарському суді вирішуватись доля ЖК "ART HOUSE"

7 травня у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду (справа № 910/7511/22) буде вирішуватись доля ЖК "ART HOUSE" та звичайних українців, які вже більше 5 років очікують початок бідівництва їхнього житла на вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 3 у м. Києві.

Оточення родича "слуги народу" Тищенка підозрюють у розкраданні 140 мільйонів на будівництві метро на Виноградар

За даними слідства, у жовтні 2022 року компанія "Київметробуд" перерахувала ТОВ "Позитив-В" 140 млн грн як аванс за постачання будівельних матеріалів для будівництва метро. Натомість фірма "Позитив-В" переказала кошти у якості поворотної безвідсоткової допомоги низці фірм: ТОВ "Занд-трейд", ТОВ "КТ-44", ТОВ "Бетон альянс Україна", ТОВ "Трансбудтрейд", ТОВ "Трансмир ГМБХ" і ТОВ "Позитив Шиппінг".

Черговий скандал з забудовником: компанія сумнозвісного Вавриша планує звести хмарочос замість історичної будівлі

На засідання комісії Київради з питань архітектури, містопланування та земельних відносин 10 квітня виноситься питання щодо будинку по вул. Лабораторна, 12 (Муніципальний камерний хор "Київ"), який хочуть повністю знести для забудовника SAGA Development!

Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

"Не можу мовчати, хоча інспектори просили їх "не здавати"... Сука! 20 тисяч баксів прямого хабаря очільнику ДІАМ від забудовника, за введення в експлуатацію НЕЗАКІНЧЕНОГО багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі у Львові". - пише активіст Віктор Глеба

30 листопада 2023
Київміськбуд-1 намагається «віджати» квадратні метри у іноземних інвесторів

У центрі Оболонського району Києва відбувається спроба рейдерського захоплення будівлі: ПрАТ «Трест Київміськбуд-1», зловживаючи судовою системою, намагається позбавити права власності на будинок на Оболонській набережній підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Атлант тріумф».

Ігор Кушнір забудував розкішними котеджами землю “Київміськбуду”, яка на 80% належить територіальній громаді Києва

Виведену землю “Київміськбуду”, яка на 80% належить територіальній громаді Києва у Козині, на якій раніше була база відпочинку, забудували розкішними котеджами родичі та оточення президента холдингу Ігоря Кушніра. Про це йдеться у розслідуванні BihusInfo.

20 травня 2023