Lifecell почав тестувати послугу домашнього інтернету

Lifecell почав тестувати послугу домашнього інтернету

Мобільний оператор lifecell тестує в Києві послугу домашнього інтернету. Відповідний розділ з’явився на сайті оператора. Судячи з опису на сайті, нова послуга запрацює з 13 липня.

У прес-службі оператора підтвердили, що тестують в зазначеному будинку послугу домашнього інтернету. Мова не йде про співпрацю з іншими провайдерами, а про самостійне проект. У компанії підкреслили, що на даний момент вивчають попит на послугу.

Користувачам обіцяють рік інтернету зі швидкістю до 500 Мбіт /с за фіксовану плату в 100 грн в місяць. Пропозиція дійсна для мобільних абонентів lifecell. Клієнтам інших операторів домашній інтернет коштуватиме 150 гривень на місяць. Також компанія пропонуватиме роутери і пакети з доступом до сервісу Megogo.

Абоненти мобільного оператора можуть отримувати послуги мобільного зв’язку та домашнього інтернету за єдиним рахунком. Обидві послуги вони можуть оплачувати поповненням мобільного.

Русские установили, что для наведения на цели ВСУ использует данные которые излучают зубные пломбы!

Паника в рядах оккупационной армии России достигла ужасающего размера пределов. Русские спят и видят как к ним в казарму, склад, танк, прилетит ракета. Чтобы избежать гибели они придумывают способы маскировки от ВСУ. Иногда очень забавные.