Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах системи температурного скринінгу

Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах системи температурного скринінгу

«Укрзалізниця встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя. Вони дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину», — сказано в повідомленні.

Дві системи будуть встановлені на Центральному вокзалі столиці і одна — на Південному.

«Зараз вокзали станції Київ-Пасажирський щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах у вокзали. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань і допоможе швидко виявити потенційно хворих», — сказав в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Пасажирів з підозрою на захворювання допускати на об’єкт не будуть — охорона рекомендуватиме їм звернутися в медпункт вокзалу.

Тепер Укрзалізниця проводить закупівлю необхідного обладнання через систему ProZorro. Першу таку систему планується встановити в найближчі тижні.

Русские установили, что для наведения на цели ВСУ использует данные которые излучают зубные пломбы!

Паника в рядах оккупационной армии России достигла ужасающего размера пределов. Русские спят и видят как к ним в казарму, склад, танк, прилетит ракета. Чтобы избежать гибели они придумывают способы маскировки от ВСУ. Иногда очень забавные.