💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳

📑За даними "Прозорро", найбільші витрати передбачені на просторові каркаси, бетон та арматурну сталь. Однак ціни на ці матеріали значно перевищують ринкові.

💸Переплата за основними будматеріалами може сягати 32,89 млн грн. Цієї суми вистачило б на оздоровлення 1 400 школярів, будівництво шкільної прибудови або купівлю елітної квартири в центрі Києва.

👷‍♂️Крім того, середня зарплата робітника в кошторисі завищена. Вона становить 18 000 грн, тоді як середній показник по галузі значно нижчий.

‼️ТОВ "Сінергія Буд" отримало підряд без конкуренції, оскільки вимоги тендеру були досить специфічними. Це найбільший контракт в історії компанії. 

Здається, реконструкція дамб Бортницької станції аерації – це не просто проєкт, а справжній витвір мистецтва. Мистецтва витрачати бюджетні кошти з розмахом та витонченістю. Залишається лише сподіватися, що золоті дамби прослужать трохи більше, ніж триватиме розслідування цієї закупівлі.

Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу

Тренер ФК "Епіцентр" - Сергій Нагорняк підозрюється в ухиленні від сплати податків

Сайт FAKEOFF з посиланням розслідування журналістів 360UA, пише, що український футболіст Сергій Нагорняк, опинився в центрі скандалу про недекларування доходів.