Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди МедведчукаОлег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди МедведчукаОлег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу (NEWSONE,ZIK,112,UKRLIVE,ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ), особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році, називала "клоуном" президента Зеленського та працювала на Анатолія Шарія.

Перцю цій ситуації додає той факт, що пан Олег Кіпер був штатним радником Андрія Єрмака і в ієрархії українських посадовців він серед "наближених до тіла" небожителів, бо інакше навряд чи був "старшим від силового блоку" в регіоні, звідки бере початок "зерновий коридор" - головне джерело валютної виручки в країні. 

Давайте тепер дружно помолимось, щоб на Єрмака не вийшов Віктор Медведчук і не попросився стати прем'єр-міністром України.

💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳

Тренер ФК "Епіцентр" - Сергій Нагорняк підозрюється в ухиленні від сплати податків

Сайт FAKEOFF з посиланням розслідування журналістів 360UA, пише, що український футболіст Сергій Нагорняк, опинився в центрі скандалу про недекларування доходів.