Екскерівник ДМС України міг би провести майстер-клас з незаконного збагачення, але сяде за ґрати

Екскерівник ДМС України міг би провести майстер-клас з незаконного збагачення, але сяде за ґрати

НАБУ і САП викрили останню ланку у схемі зникнення понад 88 мільйонів гривень з бюджету, виділених на ремонт адміністративної будівлі у Києві. Підозрюваним виявився колишній керівник Державної міграційної служби України — Максим Соколюк. Це той самий чиновник, що під час коронавірусу займався поверненням Насті з Уханя, а згодом одружився з нею.

У 2015 ДМС отримала будівлю в центрі Києва під центральний офіс. Однак, замість того, щоб облаштувати комфортне робоче середовище, Соколюк вирішив перетворити ремонт на золоту жилу.

За допомогою свого друга-бізнесмена Салгерея Салгереєва

У вересні 2023 підозру вже оголосили колишньому заступнику керівника та начальнику господарської частини ДМС, а також бізнесмену-організатору. Тепер до них приєднався і екскерівник, якому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу

💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳