В Києві на бульварі шевченко обвал асфальту

В Києві на бульварі шевченко обвал асфальту

На бульварі Шевченка частково обмежено рух у напрямку Бессарабської площі. Про це інформує КК «Київавтодор».

Через падіння тиску у водопроводі виник ризик повторного обвалу асфальтного покриття. Аби унеможливити подальші аварії, фахівці ПрАТ «АК «Київводоканал» мінятимуть частину трубопроводу.

Нині рух на бульварі Шевченка обмежено частково. Але залежно від масштабів робіт можливе повне перекриття проїзду.

Під час обстеження бульвару Тараса Шевченка, 1-3, бригадою ПрАТ «АК «Київводоканал» було виявлено провал на проїжджій частині розміром 1,5 м на 1,5 м та глибиною 1,3 м – між 1 та 2 смугами, ближче до Бессарабської площі.

Наразі рух двома смугами обмежений, третя – відкрита для транспорту. Місце провалу огороджено.
На місці працюють фахівці «Київводоканалу», щоб усунути аварійну ситуацію якомога швидше.

Пошкодження виникло на чавунному трубопроводі діаметром 150 мм, який був побудований ще в 1956 році, тож причиною аварії є зношеність водопровідної мережі та велике навантаження на неї.

 

В Киеве снесли общежитие

В Киеве снесли общежитиеВ Киеве еще 9 января снесли общежитие по адресу Метрологическая, 1. Жителей буквально выталкивали из дома, не позволив собрать ни вещи, ни деньги, ни документы. Неизвестные выбивали окна и силой выбрасывали из дома людей, которые не хотели покидать свой дом.

Фирма “Лота-МНВ”, зачищая участок под строительство элитного 29-этажного ЖК, вырубила деревья на склоне Черепановой горы

В Киеве фирма “Лота-МНВ”, зачищая участок под строительство элитного 29-этажного ЖК, вырубила деревья на склоне Черепановой горы (ул. Госпитальная,4). А для того, чтобы неравнодушные киевляне не смогли помешать строительной технике, фирма выставила несколько десятков “титушек”.