Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністраціїЧергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації. Громрада намагається тихенько передати забудовнику озеро Качине. Не знаю чи ви пам’ятаєте, за Качине вже була бійня 5 років тому, і тоді активісти його відстояли. А тепер фейкові активісти проводять фейкові слухання щоб передати справжнє озеро під справжню забудову. Ця афера стара як Київ - від людей приховують суть зборів, 29 грудня ніхто не приходить, бо люди просто не в курсі що під «різне» ховається, нічого собі, забудова озера! І ватники, такі як Ольга Богданова та колишні чінуші, такі як Сінцов, що і складають громраду, радісно голосують за знищення озера. Справу зроблено.

До речі, озеро Качине досі не передали на баланс КП «Плесо», що також полегшує завдання забудовнику. Офіційно його не існує, про нього говорять як про «високий рівень ризику підтоплення». Давайте, може, відкладем нарізання салатів і макнем громраду головами в ризик підтоплення?

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.

Автопарк депутата Глімбовської Катерини

Глімбовська Катерина Олександрівна. Депутат Київради, фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Членкиня постійної комісії з питань архітектури, містопланування та земельних відносин.

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.