Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністраціїЧергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації. Громрада намагається тихенько передати забудовнику озеро Качине. Не знаю чи ви пам’ятаєте, за Качине вже була бійня 5 років тому, і тоді активісти його відстояли. А тепер фейкові активісти проводять фейкові слухання щоб передати справжнє озеро під справжню забудову. Ця афера стара як Київ - від людей приховують суть зборів, 29 грудня ніхто не приходить, бо люди просто не в курсі що під «різне» ховається, нічого собі, забудова озера! І ватники, такі як Ольга Богданова та колишні чінуші, такі як Сінцов, що і складають громраду, радісно голосують за знищення озера. Справу зроблено.

До речі, озеро Качине досі не передали на баланс КП «Плесо», що також полегшує завдання забудовнику. Офіційно його не існує, про нього говорять як про «високий рівень ризику підтоплення». Давайте, може, відкладем нарізання салатів і макнем громраду головами в ризик підтоплення?

Німеччина надала Україні дані сайту наркторговців Гідра

У квітні 2022 року німецькі силовики зупинили діяльність «Гідри», найвідомішого даркнет-магазину з продажу наркотиків та зброї, майданчика для відмивання грошей та крипто-спекуляцій.