У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр, де оформлявся документообіг щодо фіктивних господарських операцій, через що держбюджет недоотримав податків на сотні мільйонів гривень.

Цікаво, що протиправну діяльність організували керівники кількох київських комерційних структур, а для реалізації угод вони залучили афілійовані фіктивні фірми.

Для функціонування злочинної угоди ділки підробляли звітну документацію та вносили недостовірні відомості до Єдиного реєстру податкових накладних.

Щоб приховати чорну бухгалтерію, вони використовували індивідуальні сейфи компанії, що надає послуги з зберігання речей та документів.

Наразі у цій справі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження, триває досудове розслідування.

Німеччина надала Україні дані сайту наркторговців Гідра

У квітні 2022 року німецькі силовики зупинили діяльність «Гідри», найвідомішого даркнет-магазину з продажу наркотиків та зброї, майданчика для відмивання грошей та крипто-спекуляцій.