У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центрУ Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр

У Києві співробітники СБУ викрили конвертаційний центр, де оформлявся документообіг щодо фіктивних господарських операцій, через що держбюджет недоотримав податків на сотні мільйонів гривень.

Цікаво, що протиправну діяльність організували керівники кількох київських комерційних структур, а для реалізації угод вони залучили афілійовані фіктивні фірми.

Для функціонування злочинної угоди ділки підробляли звітну документацію та вносили недостовірні відомості до Єдиного реєстру податкових накладних.

Щоб приховати чорну бухгалтерію, вони використовували індивідуальні сейфи компанії, що надає послуги з зберігання речей та документів.

Наразі у цій справі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження, триває досудове розслідування.

Чергова афера просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації

Свята! Що таке свята, друзі?  Свята - це час, коли треба бути особливо пильним. Бо в цей час, поки порядні люди охоплені різдвяним шалом та ялинковим неврозом, шахраї, аферисти та забудовники крадуть в нас Київ.

Кличка на чолі КМДА замінить Кулеба

Цілком можливо, що незабаром закон про столицю буде повністю ухвалено. І місце Віталія Кличка у КМДА займе хтось інший. Хто може стати їм могло залишатися загадкою, але джерело розповіло, що головний претендент на посаду голови Київської міської держадміністрації – Олексій Кулеба.