У Кличка черговий скандал з ОП

У Кличка черговий скандал з ОП

В ОП вимагають щоб в Києві провели інспекцію: скільки підвалів, в разі нападу російської армії на Київ, готові функціонувати як бомбосховища. При цьому власники мають бути попереджені і, в разі якщо мова йде про ресторани, кафе, бари чи магазини, обладнати приміщення за свій рахунок вогнегасниками, аптечками, ковдрами і водою.

У Кличка це викликає істерику - він не хоче нічого чути про війну і не хоче лякати киян можливими жахами. Віталік щиро впевнений у тому, що це погано відіб‘ється на його рейтингах.

Ба більше, Кличко впевнений в тому, що Єрмак навмисно хоче влаштувати в Києві паніку і лякає всіх війною, щоб відволікти увагу від Вагнергейту.

 

Respublika Park - новый рассадник COVID-19

В столице Украины после того, как она перешла в наихудшую – "красную" зону эпидемической опасности из-за COVID-19, значительно увеличилось количество очередей в пунктах вакцинации. Однако их не сравнить с тем, какие киевляне устроили к аттракционам в торгово-развлекательном комплексе Respublika Park

В Киеве камаз врезался в жилой многоэтажный дом

В Киеве на участке дома №33 на проспекте Науки грузовик скатился по дороге и въехал в жилой дом. Это произошло в момент, когда водитель авто вышел из транспорта купить сигареты на остановке, предварительно забыв поставить машину на ручной тормоз.