Кабмін з 25 вересня по 8 жовтня проведе перевірку діяльності КМДАКабмін з 25 вересня по 8 жовтня проведе перевірку діяльності КМДА

Кабмін з 25 вересня по 8 жовтня проведе перевірку діяльності КМДА

Агентство опублікувало доповідну записку міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета щодо упорядкування графіка перевірок діяльності місцевих держадміністрацій.

Згідно з документом, орієнтовний графік перевірок місцевих держадміністрацій на 2019 року був затверджений 6 червня 2019 резолюцією колишнього прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Однак, для уникнення впливу на виборчий процес проведення перевірок діяльності місцевих держадміністрацій відповідно до затвердженого графіка було призупинено. Дмитро Дубілет запропонував з метою упорядкування графіка перевірок діяльності місцевих держадміністрацій затвердити орієнтовний графік в новій редакції.

Агентство УНІАН опублікувало документ, згідно з яким прем'єр-міністр з метою перевірки виконавської дисципліни в КМДА доручив міністрам і керівникам інших центральних органів виконавчої влади підготувати та подати в Кабмін відомості щодо кандидатур для включення до складу робочої групи і пропозиції щодо плану проведення перевірки.

Також Олексій Гончарук розпорядився провести перевірку в період з 25 вересня по 8 жовтня.

При цьому, згідно з документом, глава КМДА Віталій Кличко повинен забезпечити для проведення перевірки відповідні умови.

Раніше народний депутат Олександр Ткаченко звернувся до прем'єр-міністра Олексію Гончаруку з депутатським запитом і проханням ініціювати загальний аудит діяльності мера Києва Віталія Кличка та КМДА.

Також Ткаченко просить перевірити діяльність підпорядкованих їм структур, і звернувся до команди Кличка із закликом не уникати аудиту.

Фірма з прихованим інвестором відремонтує шматок Столичного шосе за 734 мільйони

КК «Київавтодор» 3 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Будівельна компанія -ВР» капітальний ремонт Столичного шосе за 733,98 млн грн.