Гончарук доручив провести перевірку КМДАГончарук доручив провести перевірку КМДА

Гончарук доручив провести перевірку КМДА

Як повідомляє сайт LB.ua прем'єр-міністр України Олексій Гончарук дав доручення провести перевірку "стану виконавської дисципліни" в Київській міській держадміністрації і окремих райадміністраціях Києва.

"З метою проведення перевірки стану виконавської дисципліни в Київській міськдержадміністрації та окремих райдержадміністраціях Києва, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 року №844 та резолюції прем'єр-міністра України від 13 вересня 2019 №31269/2 /1-19..."- йдеться в документі перед роздачею пов'язаних з перевіркою доручень міністрам та керівникам інших центральних органів виконавчої влади.

Згідно з документом, перевірка повинна відбутися в період з 25 вересня по 8 жовтня 2019 року.

Документ LB.ua Голові КМДА Віталію Кличку доручено створити належні умови для проведення перевірки, до якої долучаються, зокрема, міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет, держсекретар Кабінету міністрів Володимир Бондаренко, генеральний прокурор Руслан Рябошапка, голова СБУ Ігор Баканов і інші.

Фірма з прихованим інвестором відремонтує шматок Столичного шосе за 734 мільйони

КК «Київавтодор» 3 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Будівельна компанія -ВР» капітальний ремонт Столичного шосе за 733,98 млн грн.