Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!

Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!

ФСБ, як і раніше, зберігає величезний вплив в Україні пише Ненька. Інакше як можна пояснити той факт, що прямо під носом у СБУ співробітник ФСБ проводить вербування топа Мін'юсту, перераховує тому майже мільйон доларів, і коли в інтернет потрапляють дані про агента російської спецслужби - їх відразу видаляють. Щоправда, і українські паспорти агента ФСБ також анулюють.

Історія ця розпочалася у травні 2023 року, коли голова департаменту виконавчої служби Максим Кисельов написав заяву до Національної поліції України про те, що з холодного криптогаманця у нього зникли кошти у сумі 647 000 USDT.

У крадіжці він звинуватив Олега Громова, пояснивши поліції, що вони раніше були друзями.

Заграла зовсім новими фарбами ця неймовірно правдива інформація, коли стало відомо, що громадянин України Громов Олег Іванович 1966 року народження, зовсім і не Громов, і не громадянин України Романовський Дмитро Вікторович 1969 року народження, а агент ФСБ – Андрєєв Дмитро Петрович!Агента ФСБ Андрєєва було закинуто в Україну на хвилі початку військового конфлікту у 2014, тоді ж його і легалізували відразу за 2 паспортами.

Завдяки тому, що інформація потрапила до ЗМІ, всі українські паспорти Громова/Романовського були анульовані міграційною службою. Навіть попри те, що потім інформацію зі ЗМІ видалили.

І ось тут стало дуже цікаво!

Виявилося, що нібито шахрай Громов/Романовський, перед тим, як нібито вкрав нажиті непосильною працею криптоактиви в сумі 647000 USDT у кришталево чесного чиновника Мін'юсту, перевів з біржі Binance з акаунту, зареєстрованого на паспортні дані Громова, Директору Департаменту виконавчої служби Міністерства Юстиції України більше ніж 700 000 USDT!

Це є незаперечним фактом і будь-який бажаючий може побачити це відстеживши ланцюжок платежів!

Враховуючи той факт, що у відомстві Кисельова ухвалюють рішення про арешт майна російських бізнесменів, які потрапили під санкції, спробуймо з 25000 разів вгадати, за які такі послуги агент ФСБ перерахував тому 700000 доларів США?

Набагато складніше відповісти на інше питання, що саме спонукало адвоката Миколу Голодняка, який після нещодавнього відвідування МінЮсту, де мав зустріч із Максимом Кисельовим, розпочати через Адміністративний суд відновлювати українські паспорти агента ФСБ? 

Цікаво, яку суму рахунку за свої послуги виставив адвокат російській спецслужбі, за відновлення документів офіцеру ФСБ в Україні під час критичної фази війни?

Чи можна вважати цю суму ціною продажу батьківщини чи це щось інше?

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.

Автопарк депутата Глімбовської Катерини

Глімбовська Катерина Олександрівна. Депутат Київради, фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Членкиня постійної комісії з питань архітектури, містопланування та земельних відносин.

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.