Вночі у Києві на Трухановому острові спалахнула масштабна пожежа

Вночі у Києві на Трухановому острові спалахнула масштабна пожежа

Вночі у Києві на Трухановому острові спалахнула масштабна пожежа в комплексі ПБК (Південний берег Києва). Інформація про пожежу надійшла до рятувальників о 23:30. За попередньою інформацією, спалахнула дерев'яна будівля розміром 20 на 30 метрів. Площа пожежі сягнула 600 квадратів.

На місці працювали три одиниці техніки та 15 осіб особового складу. Станом на 00:20 спалах вдалося локалізувати. Інформації щодо постраждалих немає.

Чому Голова ДІАМ Олександр Новицький відхрестився від свого підлеглого Сергія Винниченка, спійманого на хабарі у Сумах?

Нещодавно інформаційний простір сколихнуло повідомлення про те, що 22 березня 2024 року СБУ затримала на гарячому, під час отримання хабаря, виконувача обовʼязків начальника Управління ДІАМ у Сумській області Сергія Винниченка.

Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!

ФСБ, як і раніше, зберігає величезний вплив в Україні. Інакше як можна пояснити той факт, що прямо під носом у СБУ співробітник ФСБ проводить вербування топа Мін'юсту, перераховує тому майже мільйон доларів, і коли в інтернет потрапляють дані про агента російської спецслужби - їх відразу видаляють. Щоправда, і українські паспорти агента ФСБ також анулюють.