Переказувала бюджетні кошти на власні рахунки: прокуратура звинувачує чиновницю КМДА

Переказувала бюджетні кошти на власні рахунки: прокуратура звинувачує чиновницю КМДА

Правоохоронці спіймали директора КП «Київський молодіжний центр» департаменту молоді та спорту КМДА на розтраті коштів, які були виділені на проведення соціальних заходів у столиці, передають Надзвичайні новини.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зокрема, за існуючими станом на зараз даними слідства, відповідальна особа у КМДА організувала власну схему, за якою переказувала бюджетні кошти на свої рахунки. Це були різні фірми, а гроші були з виділених раніше на проведення різних заходів та проектів у соціальному секторі.

Всі оборутки були прокручені у період 2018-2019 років. Кошти на рахунки фіктивних підприємств перераховували нібито за надані послуги з проведення заходів, в дійсності ж вони проводилися за рахунок спонсорів. Йдеться про інформаційно-просвітницькі акції для столичної молоді та батьків, військово-патріотичні заходи, акції для популяризації здорового способу життя тощо.

9 січня 2020 року чиновнику повідомили про підозру за ч. 3 та 4 ст. 191 КК, вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Слідами академічної мафії

Намагаємося зупинити незаконні будівельні роботи по вул. Метрологічна, 7, де незрозумілі забудовники на земельній ділянці Національної академії наук України, де знаходиться гідрогеологічна станція «Феофанія», (яка, доречі, внесена до системи моніторингу підземних вод ЮНЕСКО), намагаються збудувати черговий ЖК всупереч чинному законодавству.