Переказувала бюджетні кошти на власні рахунки: прокуратура звинувачує чиновницю КМДА

Переказувала бюджетні кошти на власні рахунки: прокуратура звинувачує чиновницю КМДА

Правоохоронці спіймали директора КП «Київський молодіжний центр» департаменту молоді та спорту КМДА на розтраті коштів, які були виділені на проведення соціальних заходів у столиці, передають Надзвичайні новини.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зокрема, за існуючими станом на зараз даними слідства, відповідальна особа у КМДА організувала власну схему, за якою переказувала бюджетні кошти на свої рахунки. Це були різні фірми, а гроші були з виділених раніше на проведення різних заходів та проектів у соціальному секторі.

Всі оборутки були прокручені у період 2018-2019 років. Кошти на рахунки фіктивних підприємств перераховували нібито за надані послуги з проведення заходів, в дійсності ж вони проводилися за рахунок спонсорів. Йдеться про інформаційно-просвітницькі акції для столичної молоді та батьків, військово-патріотичні заходи, акції для популяризації здорового способу життя тощо.

9 січня 2020 року чиновнику повідомили про підозру за ч. 3 та 4 ст. 191 КК, вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Поліція розслідує схему привласнення 10 мільйонів за участю членів виконкому Ірпінської міськради на ремонті доріг та тротуарів

За даними слідства, для повноцінного функціонування протиправної схеми, пов`язаної з розкраданням бюджетних коштів, залучено послуги групи осіб, яка забезпечує готівкою та підробленими документами службовців виконкому Ірпінської міськради і «АК-автобан».