Кличко збирає найкращих (корупціонерів)!

Кличко збирає найкращих (корупціонерів)!

Екс-заступник міського голови Харкова з питань інфраструктури Євген Водовозов очолить напрям наземного громадського транспорту у столиці.

Євген Водовозов, працював заступником міського голови Харкова з питань інфраструктури, звільнився за власним бажанням з 1 грудня 2023 року.

Про це він сказав Суспільне Харків:

"Думки поїхати з України не має і не було. Думаю, я це довів своєю присутністю в місті з початку повномасштабної війни", — додав Водовозов.

Це правда.

Водолазов не просто патріот, він герой розпилу!

 

Буквально один факт.

Весною 2022 року на той час віце-мер міста

Водовозов курирував проєкт знищення трамвайної гілки з Салтівки в центр.

Щоб гроші з рахунків міста не достались ворогу, в один момент він знайшов підрядника, який допоміг "врятувати" 200 млн грн.

Тож в той час як росіянци стояли біля Харкова, Водовозов освоював сотні мільйони гривень під егідою безглуздого та незаконного розширення дороги.

За весь час його роботи куратором міського транспорту, в Харкові не зʼявилось жодного

нового трамвая.

З такими талантами йому саме місце в столиці. Віталя знає, що доручити перспективному чиновнику.

Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу

💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳