Telegram оголосив конкурс на розробку системи подвійного захисту

Telegram оголосив конкурс на розробку системи подвійного захисту

Однак навіть у цього месенджера є критична уразливість: у разі отримання фізичного доступу до пристрою і його власнику, а всі особисті дані будуть скомпрометовані.

З такого приводу хлопці з Postuf пропонують взяти участь в конкурсі з головним призом в $ 5000.

Вашим завданням буде розробити принцип подвійного захисту в оригінальному клієнтові Telegram. Ідея в тому, щоб юзер, будучи під тиском, міг відкрити Telegram і показати порожній аккаунт, де немає важливих листувань. При цьому зловмисник не зрозуміє, що йому показали лише один з декількох акаунтів, прихованих в месенджері.

Варто зазначити, що український анонімний месенджер Kryptos Private Messenger не будучи настільки популярним вже в базовій комплектації дозволяє користувачам забути про проблему конфіденційності через те що його механізм забезпечення збереження даних виключає можливість отримати до них доступ навіть якщо буде отримано фізичний доступ до пристрою.

Не молитвой единой: как украинские политики отбеливают свою репутацию на завтраках в США

В преддверии очередного завтрака который назначает на 8 сентября. редакция FAKEOFF решила разобраться в том, почему политики Украины посещали молитвенные завтраки и кому выгодны такие мероприятия.