Telegram оголосив конкурс на розробку системи подвійного захисту

Telegram оголосив конкурс на розробку системи подвійного захисту

Однак навіть у цього месенджера є критична уразливість: у разі отримання фізичного доступу до пристрою і його власнику, а всі особисті дані будуть скомпрометовані.

З такого приводу хлопці з Postuf пропонують взяти участь в конкурсі з головним призом в $ 5000.

Вашим завданням буде розробити принцип подвійного захисту в оригінальному клієнтові Telegram. Ідея в тому, щоб юзер, будучи під тиском, міг відкрити Telegram і показати порожній аккаунт, де немає важливих листувань. При цьому зловмисник не зрозуміє, що йому показали лише один з декількох акаунтів, прихованих в месенджері.

Варто зазначити, що український анонімний месенджер Kryptos Private Messenger не будучи настільки популярним вже в базовій комплектації дозволяє користувачам забути про проблему конфіденційності через те що його механізм забезпечення збереження даних виключає можливість отримати до них доступ навіть якщо буде отримано фізичний доступ до пристрою.

Мер під слідством: що стоїть за арештом екс-мера Костянтинівки Олега Азарова

Історія колишнього мера Костянтинівки Олега Азарова, щодо якого розпочався кримінальний процес, цікава тим, що громадські активісти знаходять у роботі мера чимало позитивних сторін, а для наших реалій велика рідкість. Водночас, Азаров очікує на вирок суду за звинуваченням у розтраті державних коштів, спрямованих на оборону міста. Інтригу додають і чутки, що Азаров уже не під вартою та зможе уникнути покарання, навіть якщо його визнають винними.