Кличко: Законопроект "Про столицю" повинен отримати експертну оцінку Венеціанської комісії

Кличко: Законопроект "Про столицю" повинен отримати експертну оцінку Венеціанської комісії

Законопроект №2143 "Про внесення змін до закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" потребує оцінки європейських фахівців.

Як повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації, про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ході прес-конференції на форумі Invest in Kyiv Forum 2019.

"Зареєстрований законопроект" Про столицю "повинен отримати експертну оцінку Венеціанської комісії, висновки інших міжнародних експертів. Повинно відбутися громадське обговорення. Я переконаний, в такому вигляді цей законопроект приймати не можна! Він руйнує принципи децентралізації та самоврядування, позбавляє киян права обирати владу в своєму місті, а також створить хаос в управлінні столицею. Подібного немає в жодній європейській країні, ні в одному європейському місті. Коли люди не будуть впливати на процеси, що відбуваються в місті, а влада - не відповідатиме перед містянами, оскільки її призначили ", - сказав Кличко.

Мер української столиці також звернувся до депутатів Київської міської ради та заявив, що до початку опалювального сезону в Києві вони повинні проголосувати за соціальні питання.

Войска Российской Федерации продолжают угрожать терактом на Запорожской АЭС

Боевые действия на территории Запорожской области не прекращаются. Учитывая ситуацию, Украинским гидрометеорологическим институтом были произведены расчеты с помощью европейских систем поддержки JRODOS и ARGOS (для расчетов DSA Норвегия.