Суд заарештував один з головних активів Порошенко

Суд заарештував один з головних активів Порошенко

Печерський районний суд Києва наклав арешт на все нерухоме майно та корпоративні права заводу Кузня на Рибальському, який є одним з головних активів екс-президента Петра Порошенка.

Рішення було прийнято за заявою екс-чиновника часів Януковича Андрія Портнова, який заявив, що на заводі проводилася легалізація і відмивання незаконно отриманих доходів. Також, за інформацією Портнова, керівництво заводу ухилявся від сплати податків.

Фігурантами роблячи є Петро Порошенко і Сергій Тігіпко.

Прокуратура розслідує факти можливого шахрайства при будівництві метро на Виноградар

В матеріалах справи зазначено, що 11 травня 2019 року Київською місцевою прокуратурою №6 (прокуратура Печерського району) в ЕРДР під №42019000000002358 були внесені відомості про відкриття кримінального провадження, передбаченого ч.4 ст.190 КК України - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Нацполіція розслідує законність будівництва ЖК "Creator City" на Лук'янівці

З'ясувалося, що спочатку Київрада передавав соотетствующую землю ТОВ "Будівельний союз Моноліт" і для будівництва не ЖК, а офісного комплексу. Вже потім ця компанія передала право забудови ТОВ "Бау-Україна", причому, ділянка була незаконно переведено в категорію житлової забудови. Правоохоронці порушили кримінальну справу і вилучають документи даної фірми.