Selcuk Yogurtcuoglu отримав нагороду від Валерія ЗалужногоSelcuk Yogurtcuoglu отримав нагороду від Валерія ЗалужногоSelcuk Yogurtcuoglu отримав нагороду від Валерія ЗалужногоSelcuk Yogurtcuoglu отримав нагороду від Валерія Залужного

Selcuk Yogurtcuoglu отримав нагороду від Валерія Залужного

Відомий турецький бізнесмен Сельчук Йогуртчуоглу який з перших днів війни допомагає Україні, за свій вагомий внесок в нашу боротьбу з російсо-фашистськими окупантами отримав від Головнокомандуючого Збройних Сил України нагороду “За сприяння війську”.

Не дивлячись на те що Selcuk Yogurtcuoglu знаходився на початку російського вторгнення в Україну у справах бізнесу в Германії, він полишив всі свої справи, і зібравши перший гуманітарний конвой, фактично переїхав в Україну, де знаходиться і сьогодні, попри всі негаразди. 

Всі 2 роки активної фази війни постачає в Україну різні гуманітарні грузи які допомогають як цивільному населенню, так і військовим. 

Так необхідна та дуже своєчасна допомога нашому війську не залишилась поза увагою очільника ЗСУ, який, від імені народу України, нагородив великого друга України, за його плідний вклад в підвищення обороноздатності війська відзнакою “За сприяння війську”.

Міцна боєздатна армія неможлива без міцного тилу. Тож працюємо далі задля нашої спільної перемоги!

Командувач Медичних сил ЗС України зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту “оновлення” - “REPOWER”

Командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту “оновлення” - “REPOWER”.

Игорь Кушнир поставил своего человека руководить “Киевгорстроем”

Новый руководитель “Киевгорстроя”, который на 80% принадлежит обществу Киева и является одним из крупнейших застройщиков страны, связан с бизнес-империей своего предшественника Игоря Кушнира, покинувшего должность в конце прошлого года после ряда скандалов.