Військова прокуратура затримала шахрая Ігоря Мізраха

Військова прокуратура затримала шахрая Ігоря Мізраха

Печерський суд Києва низкою ухвал дав слідчим доступ до особистого листування та інших записів особистого характеру на мобільних телефонах, а також арештував деякі речові докази.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на дані реєстру судових рішень.

Державне бюро розслідувань розслідує кримінальне провадження № 42019000000001815 від 20.08.2019, щодо шахрайських дій в особливо великих розмірах.

У період часу з 6 по 19 серпня підозрюваний запропонував особі допомогти в призначенні на одну з керівних посад в ДК «Укроборонпром». На пропозицію чоловік погодився, оскільки мав відповідний досвід роботи та професійні здібності.

Глава офісу президента Андрій Богдан писав у Фейсбук, що шахраї, представившись довіреними особами президента, вимагали від колишнього співробітника ДП «Укрспецекспорт» 570 тисяч доларів за розв’язання питання про призначення його на керівну посаду в «Укроборонпромі». 

30 серпня 2019 року Мізрах Ігор Аркадійович, 01.08.1971 року народження, Жданов Сергій Петрович, 29.03.1976 року народження, Матуляк Аркадій Миколайович, 10.05.1963 року народження, Іванчук Олександр Олексійович, 08.09.1960 року народження, діючи умисно за попередньою змовою, вирішили вчинити особливо тяжкий злочин проти власності, а саме: заволодіти майном (грошовими коштами) Пономаренко Дмитра Валерійовича, 31.08.1972 року народження, в особливо великих розмірах шляхом обману та зловживання довірою останнього.

В ході огляду місця події біля фонтану внутрішнього двору будинку по вулиці Шовковична, 7-Б в м. Києві вилучено речі та документи: мобільні телефони, 5 тис. доларів та імітаційні купюри на суму 245 тис. доларів, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а також посвідчення ГО «Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю» і посвідчення радника Головного комітету по роботі з правоохоронними органами та по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Суд наклав на них арешт.

Є ухвала щодо доступу до особистого листування і записів на планшеті Ipad Pro, мобільних телефонах, ноутбуці. Також арештований автомобіль «Mersedes Benz 350», який визнали речовим доказом.