Департамент комунальної власності КМДА продав власність права на яку на маєДепартамент комунальної власності КМДА продав власність права на яку на має

Департамент комунальної власності КМДА продав власність права на яку на має

Суд визнав недійсними результатами аукціону з продажу об’єкта приватизації по вул. Михайла Грушевського, 3 у Києві, і стягнув з Департаменту комунальної власності КМДА на користь ТОВ «Фід Бек Груп» 795 тис грн збитків. Про це свідчить рішення Госпсуду м. Києва від 15 січня, пишуть Наші гроші.

 

У червні 2019 року Департамент комунальної власності прийняв рішення про приватизацію нежилого будинку (літ. Ф) площею 239,7 кв м по вул М. Грушевського, 3, який обліковується на балансі Центрального парку культури і відпочинку м. Києва.

Для продажу цього об’єкта було створено аукціонну комісію і затверджено стартову ціну продажу – 673 тис грн.

За результатами проведення електронного аукціону, у якому взяли участь 30 учасників, переможцем стало ТОВ «Фід Бек Груп», з яким у вересні 2019 року підписали відповідний договір про продаж будинку. Ціна продажу – 33,02 млн грн.

Між тим 30 липня 2019 року набрало законної сили рішення Госпсуду м. Києва, яким зобов’язано ТОВ «Маріїнський двір» повернути Центральному парку культури і відпочинку вказану будівлю.

Як вказується в рішенні суду, станом на дату укладення договору у вересні 2019 року Департамент не інформував ТОВ «Фід Бек Груп» про існування обставин, що перешкоджають його укладенню та виконанню, а саме про те, що будівля перебуває у фактичному володінні та користуванні ТОВ «Маріїнський двір», а Департамент не має доступу до об’єкту.

Суд дійшов наступного висновку:

«Департамент комунальної власності навмисно ввів ТОВ «Фід Бек Груп» в оману щодо обставин, які мають істотне значення, а саме щодо наявності правомочностей володіння та користування …приміщенням … по вул. М. Грушевського, 3, що безпосередньо впливає на можливість передачі його в майбутньому покупцеві».

У результаті суд визнав недійсним результати торгів і укладений договір купівлі-продажу будівлі, а також стягнув із Департаменту комунальної власності на користь ТОВ «Фід Бек Груп» 795 тис грн – це сума витрат фірми на участь в аукціоні.

ТОВ «Маріїнський двір» у червні 2010 року заснував голова Ради старійшин Азербайджану в Україні Фіруддін Мамедов. Наприкінці того ж року до складу засновників увійшов Нахман Стейнберг з Єрусалиму, навесні 2012 року – тодішній депутат Харківської міськради від Партії регіонів Олександр Грінько, а у 2016 році до них приєднався Ровшан Тагієв, який балотувався до Верховної Ради у 2012-му від Соцпартії. З 2017 року єдиним засновником «Маріїнського двору» є Фіруддін Мамедов.

ТОВ «Фід Бек Груп» створене у лютому 2018 року, його засновником і директором значиться Віктор Ковальський з м. Шаргород Вінницької області. У 2007-2010 рр він був головою Шаргородської райради.

Чому Голова ДІАМ Олександр Новицький відхрестився від свого підлеглого Сергія Винниченка, спійманого на хабарі у Сумах?

Нещодавно інформаційний простір сколихнуло повідомлення про те, що 22 березня 2024 року СБУ затримала на гарячому, під час отримання хабаря, виконувача обовʼязків начальника Управління ДІАМ у Сумській області Сергія Винниченка.

Адвокат Микола Голодняк намагається відновити українське громадянство співробітнику ФСБ!

ФСБ, як і раніше, зберігає величезний вплив в Україні. Інакше як можна пояснити той факт, що прямо під носом у СБУ співробітник ФСБ проводить вербування топа Мін'юсту, перераховує тому майже мільйон доларів, і коли в інтернет потрапляють дані про агента російської спецслужби - їх відразу видаляють. Щоправда, і українські паспорти агента ФСБ також анулюють.