СБУ затримала на гарячому під час отримання хабара виконуючого обовʼязки начальника Управління ДІАМ у Сумській області Сергія Винниченка

СБУ затримала на гарячому під час отримання хабара виконуючого обовʼязки начальника Управління ДІАМ у Сумській області Сергія Винниченка

Державна інспекція архітектури та містобудування України повідомила, що правоохоронці затримали виконуючого обовʼязки начальника Управління ДІАМ у Сумській області за вчинення корупційного правопорушення. Про це поінформували у пресслужбі відомства.

Зазначається, що він вимагав хабар за прийняття в експлуатацію обʼєкта будівництва в регіоні.

У ДІАМ заявили, що готові співпрацювати зі слідством для встановлення фактів вчинення правопорушення у повному обсязі, а також для попередження подібних злочинів.

«Ми дотримуємось принципу нульової толерантності до корупції та підкреслюємо, що в Інспекції немає місця для хабарників», - заявляють у відомстві.

Також у ДІАМ додали, що підготували наказ про відсторонення співробітника від роботи із подальшим звільненням із займаної посади.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років та конфіскацію майна.

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.

Автопарк депутата Глімбовської Катерини

Глімбовська Катерина Олександрівна. Депутат Київради, фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Членкиня постійної комісії з питань архітектури, містопланування та земельних відносин.

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.