НАБУ провело обшуки у екс-командувача військ зв'язку Володимира Рапко у справі системи “Дзвін-АС” для ЗСУ

НАБУ провело обшуки у екс-командувача військ зв'язку Володимира Рапко у справі системи “Дзвін-АС” для ЗСУ

НАБУ провело обшуки у колишнього командувача військ зв'язку Збройних сил України (2014-2019) Володимира Рапка.

Ці слідчі дії пов'язані з розслідуванням справи про ймовірне заволодіння бюджетними коштами під час створення автоматизованої системи управління військами «Дзвін-АС», повідомив журналіст Олег Новіков, який спеціалізується на висвітленні діяльності НАБУ.

За даними журналіста, разом з обшуками в Рапка відбулися обшуки у «фактичного власника» ТОВ «Айкюжн ІТ» (ексначальника Управління розвитку автоматизації ЗСУ), колишнього начальника військового представництва №2461 Міноборони Віктора Бивалькевича, ексначальника відділу організації застосування автоматизованих систем Управління та в самому помічнику. Управління з розвитку автоматизації ЗСУ.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, детективи НАБУ 25 квітня провели обшуки в Генштабі, які були пов'язані з кримінальним провадженням з розкрадання в особливо великих розмірах, здійснених військовими та посадовими особами під час виконання дослідно-конструкторських робіт при розробці системи автоматизованого управління військом «Дзвін-АС ». Раніше розслідувачі Bihus.info повідомляли, що на цю систему до Міноборони витратили 4 роки та 600 млн. грн.

Розробкою «Дзвін-АС» займалося ТОВ «Еверест Лімітед». Ця компанія була офіційним представником в Україні турецької компанії Aselsan, яка виробляє засоби зв'язку.

За даними «Мілітарного», система «Дзвін-АС» навесні 2022 року пройшла державні випробування та у грудні була прийнята на озброєння.

Відлучений від пасторського служіння Володимир Кунець змушений повернути вкрадене у вірян майно

Верховний Суд остаточно поклав кінець його шахрайству. Раніше ЗМІ повідомляли, що відлучений пастор Кунець В.Я.таємно і незаконно переписав нерухоме майно церковної громади на свою родину.

Пивоварню Шульца намагаються позбавити статусу пам'ятки архітектури

Оточення міністра оборони через його "Міжнародний благодійний фонд "Фонд національного добробуту Криму" намагається позбавити пивоварню Шульца статусу пам'ятки архітектури.