НАБУ повідомило про підозру пасинку головного судового  експерта Рувіна - Назару Шептицькому за «рішалово» на митниці

НАБУ повідомило про підозру пасинку головного судового експерта Рувіна - Назару Шептицькому за «рішалово» на митниці

Вчора всіх шокувала інформація про те, що за 1 млн дол. США можна очолити Львівську митницю, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.

Митниця - це зовсім інші процеси і обіг тіньових коштів.

Але не забуваємо про Державну податкову службу, де є акциз, ПДВ, ризики та інші схеми.

Можливо «швидкість» обігу тут зовсім інша, але результати набагато яскравіші.

Якщо хтось думає, що в ДПС посади коштують менше, то ви помиляєтесь.

Хоча краще здійсните вдале призначення своєї людини і результат отримаємо вже через місяць. Продаж тут не потрібен. 

Повірте, жоден топ-керівник ДПС (держаний службовець!) ніколи після звільнення «не бідував», якщо так можна сказати, враховуючи масштаби.

Верланов - спокійно проживає в Європі, Любченко - може витратити в ресторані місячну зарплату начальника управління інспекції, а Бамбізов - змінювати автомобілі, як пачку сигарет. 

Як не соромно казати, але не все це, теж потрібно мати розум в голові та вміння це використовувати (корупційний талант існує, його ніхто не відміняв). 

Остання «каденція топ-податківців» показує, що з цим (талантом) у них проблеми і дійсно будуть наслідки. На авто спокійно покататися в ресторан вже не вийде.

Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Управління освіти Шевченківської РДА @popovcev не поскупилося на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Універсум». 41 мільйон гривень – сума, яка вражає. Але чи справді ці кошти будуть витрачені з розумом?

Ксенії Скрипник за фактом привласнення гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах повідомлено підозру

У Києві правоохоронці повідомили про підозру колишній голові Печерської районної організації Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ксенії Скрипник за фактом привласнення гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах. Про це поінформувала Київська міська прокуратура.