Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Управління освіти Шевченківської РДА @popovcev не поскупилося на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Універсум». 41 мільйон гривень – сума, яка вражає. Але чи справді ці кошти будуть витрачені з розумом?

Журналісти виявили, що деякі матеріали для укриття придбали за цінами, які вдвічі, а то й втричі перевищують ринкові. Наприклад, кабель, який можна купити за 400 гривень за метр, в кошторисі врахували майже по 1000 гривень. Дизельний генератор, який коштує 600 тисяч гривень, замовили за 1,2 мільйона.

На тендер подавалися три компанії. Переможцем стало ТОВ «Побудова»,

Чому для будівництва укриття обрали цього підрядника і як складали кошторис? Хто відповість за невиправдані витрати?

НАБУ повідомило про підозру пасинку головного судового експерта Рувіна - Назару Шептицькому за «рішалово» на митниці

Вчора всіх шокувала інформація про те, що за 1 млн дол. США можна очолити Львівську митницю, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.

Ксенії Скрипник за фактом привласнення гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах повідомлено підозру

У Києві правоохоронці повідомили про підозру колишній голові Печерської районної організації Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ксенії Скрипник за фактом привласнення гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах. Про це поінформувала Київська міська прокуратура.