Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Управління освіти Шевченківської РДА @popovcev не поскупилося на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Універсум». 41 мільйон гривень – сума, яка вражає. Але чи справді ці кошти будуть витрачені з розумом?

Журналісти виявили, що деякі матеріали для укриття придбали за цінами, які вдвічі, а то й втричі перевищують ринкові. Наприклад, кабель, який можна купити за 400 гривень за метр, в кошторисі врахували майже по 1000 гривень. Дизельний генератор, який коштує 600 тисяч гривень, замовили за 1,2 мільйона.

На тендер подавалися три компанії. Переможцем стало ТОВ «Побудова»,

Чому для будівництва укриття обрали цього підрядника і як складали кошторис? Хто відповість за невиправдані витрати?

Санкції зупинили виробництво мін на івано-франківському "Пресмаші": директор заводу Богдан Пукіш вимагає слідчої комісії

Укрмедіа опублікувало спеціальний репортаж про ситуацію навколо івано-франківського оборонного заводу "Пресмаш" та його керівника Богдана Пукіша.

Клуб Неореспубліканець запрошує 21 травня: "Спекотний травень у Пекіні" - як зустріч Трампа і Сі змінює світ

Два візити за один тиждень в одній столиці. Без перетину у часі. Без спільних форматів. 14-15 травня Дональд Трамп здійснив перший президентський візит США до КНР з 2017 року. Через чотири дні після від'їзду, 19-20 травня, до Пекіна прилетить Путін - на запрошення Сі, офіційно під 25-ту річницю Договору про добросусідство 2001 року. Такої конфігурації в новітній дипломатії просто не було.

Журналіст Олег Чеславський заявив про погрози після інтерв’ю з Богданом Пукішем

Після публікації інтерв’ю з підприємцем Богданом Пукішем журналіст Олег Чеславський заявив про погрози на свою адресу. Йдеться про матеріал, опублікований на сайті from-ua.org, у якому була вказана його домашня адреса та згадувався можливий “візит” людей у “тактичному одязі”.