Через бездіяльність колишнього начальника "Київтранспарксервісу" столична громада недоотримала 11 млн гривень, - СБУ

Через бездіяльність колишнього начальника "Київтранспарксервісу" столична громада недоотримала 11 млн гривень, - СБУ

Як повідомляє KV cлідчі Головного управління СБУ в місті Києві та Київській області підозрюють колишнього директора комунального підприємства "Київтранспарксервіс" у службовому недбальстві. Через бездіяльність колишнього керівника підприємства щодо усунення порушень з боку орендарів паркувальних майданчиків столичний бюджет недоотримав 11 млн гривень.

Повідомляється, що досудовим слідством встановлено, що в 2016-2018 роках чиновник уклав з комерційними структурами договори на передачу в оренду більше 150 паркувальних майданчиків в столиці.

Як повідомляється, незважаючи на відомі йому порушення з боку орендарів, а саме: організацію паркомісць понад норму і самовільне розширення меж майданчиків, він не вжив жодних заходів для їх усунення.

Згідно з повідомленням, бездіяльність чиновника призвело до ненадходження до бюджету столиці 11 млн гривень.

Колишньому керівнику КП "Київтранспарксервіс" повідомили про підозру у службовій недбалості за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Триває слідство для з'ясування всіх обставин справи.

Відзначимо, що в період з 2016 до 2018 року КП "Київтранспарксервіс" змінило трьох керівників - його очолювали Олександр Шестаков, Валентин Касапчук і Артем Шамрай.

Фірма з прихованим інвестором відремонтує шматок Столичного шосе за 734 мільйони

КК «Київавтодор» 3 лютого за результатами тендеру замовила ТОВ «Будівельна компанія -ВР» капітальний ремонт Столичного шосе за 733,98 млн грн.