Новини КП "Інформатика" майже на 7 млн гривень знову закупило відеокамерНовини КП "Інформатика" майже на 7 млн гривень знову закупило відеокамерНовини КП "Інформатика" майже на 7 млн гривень знову закупило відеокамерНовини КП "Інформатика" майже на 7 млн гривень знову закупило відеокамер

Новини КП "Інформатика" майже на 7 млн гривень знову закупило відеокамер

Наприкінці 2019 року столична КП "Інформатика" закупила відеокамери та обладнання для моніторингового центру.

Поставка обладнання по паперах була здійснена буквально за тиждень. Поспіль виконало ТОВ "Основи безпеки", яке фігурує в кримінальному провадженні щодо закупівлі відеокамер для Київщини.

Як повідомляє KV з оголошень електронної системи державних закупівель ProZorro стало відомо, що 24 грудня 2019 року КП "Інформатика" уклало два договори з ТОВ "Основи безпеки" на поставку відеокамер і обладнання для моніторингового центру. Ціна двох договорів - 6,67 млн ​​гривень.

За умовами обох угод, підрядник повинен був поставити обладнання до кінця 2019 року. Звіти про виконання договорів були опубліковані 3 січня 2020 роки. У них зазначено, що поставки виконані в строк.

Відповідно до першого договору (ціна - 3,49 млн грн), КП "Інформатика" була здійснена закупівля 43 відеокамер з інтелектуальної аналітикою дорожнього руху (iDS-TCD203-A). Вартість однієї камери без ПДВ склала 67,73 тис. Гривень (ціна з ПДВ - 81,27 тис. грн).


На фото: Відеокамера iDS-TCD203-A

У техумов до договору зазначається, що ці відеокамери будуть підключені до існуючої комплексної системи відеоспостереження Києва.

Згідно з другим договором (ціна - 3,18 млн гривень), була здійснена поставка моніторів, кронштейнів, комутаторів, модулів розширення, декодерів для моніторингового центру за адресою вул. Дегтярівська, 37.

Згідно техумовам до угоди, моніторинговий центр є складовою частиною комплексної системи відеоспостереження, яка складається з двох рівнів: системи відеоспостереження об'єктів інфраструктури Києва та міського центру обробки даних.

Моніторинговий центр забезпечує:

  • зовнішнє оглядове спостереження;
  • трансляцію потоків зображення в реальному часі з відеокамер в місце обробки даних;
  • висновок відеозображення з робочих місць операторів на відео стіну, в тому числі з аналітичними даними.

У першому договорі конкуренцію ТОВ "Основи безпеки" склало ТОВ "Вектор Техно", у другому ТОВ "Техком-Сервіс". В обох випадках пропозиції конкурентів виявилися дорожчими.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Основи безпеки" засноване в 2014 році. Фірма має трьох засновників - Олександр Кобилинський, Олексій Мірошник і Андрій Сапсай (директор). Статутний капітал - 3 тис. Гривень.

За даними Zакупівлі, за результатами участі в державних закупівлях ТОВ "Основи безпеки" отримало 41 поспіль загальною вартістю понад 100 млн гривень. Більша частина цих коштів фірма отримала від КП "Інформатика".

Раніше KV повідомляла, що ТОВ "Основи безпеки" стало фігурантом кримінального провадження за фактом можливого зловживання службовими повноваженнями чиновниками Київської облдержадміністрації. Адміністрація повинна була закупити і розставити по області понад 500 камер, але за рік встигла встановити лише 180, та й ті, як виявилося, не працювали.

Слідами академічної мафії

Намагаємося зупинити незаконні будівельні роботи по вул. Метрологічна, 7, де незрозумілі забудовники на земельній ділянці Національної академії наук України, де знаходиться гідрогеологічна станція «Феофанія», (яка, доречі, внесена до системи моніторингу підземних вод ЮНЕСКО), намагаються збудувати черговий ЖК всупереч чинному законодавству.