🚨 Шлях до грошей: як Дмитро Левченко очолив "Київпастранс"

🚨 Шлях до грошей: як Дмитро Левченко очолив "Київпастранс"

🔎 Дмитро Левченко, отримавши диплом у 2012 році, стрімко зробив кар'єру – вже у 2016-му Віталій Кличко призначив його керівником КП "Київпастранс".

📌 Ключ до успіхузв’язки. Його тесть Роман Романюк – багаторічний соратник Кличка, депутат Київради та Верховної Ради, впливовий гравець у столичній політиці.

📌 Гучні закупівлі – під керівництвом Левченка "Київпастранс" уклав мільйонні контракти на закупівлю техніки, зокрема тролейбусів у "Богдан Моторс", яка раніше належала Петру Порошенку, а згодом перейшла до його бізнес-партнера Олега Гладковського (Свинарчука).

‼️ Чи були ці тендери чесними? Чи це ще одна схема освоєння бюджетних коштів?

🔐 Бюро економічної безпеки та спецпрокуратура розслідують масштабні зловживання в межах програми «Захисник Києва» — під підозрою посадовці КМДА та низка фірм

Бюро економічної безпеки України та Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону розпочали досудове розслідування щодо ймовірного розкрадання бюджетних коштів, виділених у рамках міської цільової програми «Захисник Києва». У центрі справи — посадовці Київської міської державної адміністрації та Департаменту муніципальної безпеки.

DAO-демократія: токенізована виборча система — концепція, яка може змінити правила гри

🗳 У світі, де традиційні вибори дедалі частіше викликають недовіру, а вартість виборчих кампаній сягає мільйонів доларів, з’являється альтернатива. Ім’я їй — DAO-демократія.

🛡 Кіберполіція затримала хакера, якого розшукувало ФБР: збитки від атак — понад 3 мільярди гривень

33-річного іноземця, якого ФБР розшукувало за серію масштабних кібератак на промислові компанії в США, ЄС та Канаді, затримали в Києві співробітники Нацполіції.