Під Ніконова протягнули зміну для забудови житлом 5 гектарів заводу на «Либідській»Під Ніконова протягнули зміну для забудови житлом 5 гектарів заводу на «Либідській»Під Ніконова протягнули зміну для забудови житлом 5 гектарів заводу на «Либідській»

Під Ніконова протягнули зміну для забудови житлом 5 гектарів заводу на «Либідській»

ПАТ «Київський електротранспортний завод» у лютому зареєстрував повідомлення про початок підготовчих робіт з реконструкції будівель по вул. Велика Васильківська, 143/2 у Печерському районі Києва. Про це свідчать дані офіційного сайту ДАБІ, пишуть Наші гроші.

Реконструкція полягає у будівництві на ділянці площею 5,33 га по вул. Великій Васильківській, 143/2 дев’яти багатоповерхових житлових будівель з паркінгом, багатофункціональним комплексом та загальноосвітньої школи на 990 учнівських місць.

Вказана ділянка є промисловою зоною, де будівництво житла заборонене відповідно до Генерального плану столиці. З початку 1900-х на цій ділянці був завод з ремонту та виготовлення вагонів, тролейбусів і трамваїв.

Житлова забудова цієї території стала можливою завдяки ухваленому 19 грудня 2019 року Київрадою рішення, яким було затверджено Детальний план території в районі вулиць Великої Васильківської, Академіка Філатова, Анрі Барбюса, Тверської та бульвару Дружби народів у Печерському районі м. Києва.

У вказаному ДПТ зазначили, що «на даний час ділянка …не використовується за призначенням як промислова територія, а також має негативний вплив на прилеглу житлову забудову». І врахували «інвестиційні наміри» «Київського електротранспортного заводу» від лютого 2019 року, який запропонував забудувати вказану промзону житловим комплексом.

Замовником будівництва є ПАТ «Київський електротранспортний завод», а підрядником – ТОВ «Канбуд», співзасновником якого є колишній перший заступник голови КМДА Віталія Кличка Ігор Ніконов.

Кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Київський електротранспортний завод» є Марія Антонова, власник істотної участі – Роман Дідух.

​​Кличко поставил «смотрящих» над столичными районами (Часть 1)

Пока «слуга» Андрей Витренко бегает по «волчьему» Окружному админсуду Киева, пытаясь обжаловать решения Киеврады о создании районных департаментов при КГГА, Виталий Кличко уже назначил инспекторов этих департаментов. Коротко о том, что за люди теперь будут распоряжаться имуществом столичных районов.