Киянина судитимуть за самовільну прибудову на Подолі

Киянина судитимуть за самовільну прибудову на Подолі

Київська міська прокуратура завершила досудове розслідування щодо самовільного зайняття ділянки та будівництва.

Слідство встановило, що власник прибудови не мав рішення про передачу ділянки біля будинку у його власність чи користування. Він самовільно зайняв площу у 200 кв м та незаконно зробив прибудову до багатоповерхового будинку на вулиці Петра Сагайдачного.

Ділянка з прибудовою розташована одразу в кількох охоронних зонах: у Центральному історичному ареалі міста Києва, на території пам’ятки ландшафту й історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро», в межах пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу» та «Дерев’яний водогін та замощення вулиць, ХVІІ-ХVІІІ ст.».

За результатами розслідування обвинувальний акт направили для розгляду до Подільського районного суду. Крім того, прокуратура подала позов про знесення добудови та повернення земельної ділянки територіальній громаді.

У повідомленні прокуратури не уточнюється, про який будинок йде мова. Проте на супровідному фото ‒ дім за адресою вулиця Петра Сагайдачного, 14. Це прибутковий будинок 1876 року, який має статус пам’ятки місцевого значення. З боку вулиці Андріївської до нього прибудоване приміщення ресторану Fiji.

Читайте также: Як компанія Емет перетворює два долари на сімдесят, а лікарі-косметологи використовують дешеві підробки
Нагадаємо, у грудні 2020 року на Золотих Воротах демонтували літній майданчик ресторану «Хурма». Протистояння щодо нього тривало чотири роки.

Кличко запланировал ряд изменений в Киевсовете

На одном из ближайших заседаний комиссия Киевсовета по вопросам регламента, депутатской этики и предотвращения коррупции может утвердить новую структуру и состав своего секретариата.