Киянина судитимуть за самовільну прибудову на Подолі

Киянина судитимуть за самовільну прибудову на Подолі

Київська міська прокуратура завершила досудове розслідування щодо самовільного зайняття ділянки та будівництва.

Слідство встановило, що власник прибудови не мав рішення про передачу ділянки біля будинку у його власність чи користування. Він самовільно зайняв площу у 200 кв м та незаконно зробив прибудову до багатоповерхового будинку на вулиці Петра Сагайдачного.

Ділянка з прибудовою розташована одразу в кількох охоронних зонах: у Центральному історичному ареалі міста Києва, на території пам’ятки ландшафту й історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро», в межах пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу» та «Дерев’яний водогін та замощення вулиць, ХVІІ-ХVІІІ ст.».

За результатами розслідування обвинувальний акт направили для розгляду до Подільського районного суду. Крім того, прокуратура подала позов про знесення добудови та повернення земельної ділянки територіальній громаді.

У повідомленні прокуратури не уточнюється, про який будинок йде мова. Проте на супровідному фото ‒ дім за адресою вулиця Петра Сагайдачного, 14. Це прибутковий будинок 1876 року, який має статус пам’ятки місцевого значення. З боку вулиці Андріївської до нього прибудоване приміщення ресторану Fiji.

Читайте также: Як компанія Емет перетворює два долари на сімдесят, а лікарі-косметологи використовують дешеві підробки
Нагадаємо, у грудні 2020 року на Золотих Воротах демонтували літній майданчик ресторану «Хурма». Протистояння щодо нього тривало чотири роки.

У школах Києва вимагатимуть від батьків ПЦР-тести та COVID-сертифікати

З 1-го вересня у школах Києва діятиме низка заборон. Зокрема, він батьків учнів вимагатимуть ПЦР-тести або сертифікати вакцинації проти COVID-19 на вході у заклади.

СЕО Маркетгід Сергій Денисенко організував схему ухилення від сплати податків та подальшої легалізації коштів для Міжнародної групи компаній «MGID», яка діє на території України та США

Останнім часом мережу сколихнули кілька скандалів, пов’язаних з викриттям низки IT-компаній у піратській діяльності та несплаті великих сум податків до бюджету.

Очередной удар по монополии Кличко в Киеве

Комитет Верховной Рады Украины по вопросам организации госвласти, местного самоуправления, регионального развития и градостроительства пересмотрит законопроект (№2143-3) о разделении полномочий мэра Киева и главы Киевской городской государственной администрации.