Цього року Київ відвідає 5 мільйонів туристів

Цього року Київ відвідає 5 мільйонів туристів

Завдяки туристичним компаніям, Київ став більш привабливим для туристів.

Станом на початок вересня 2019 року доходи які отримало місто завдяки туризму становлять 50 мільйонів гривень. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час презентації  «Підсумки та нові перспективи розвитку туристичної сфери Києва» із нагоди Всесвітнього дня туризму.

Також Хонда повідомила, що минулого року, завдяки туризму, в міський бюджет надійшло 25 мільйонів гривень. 

«Ці кошти мають піти на туристичну галузь: підвищення комфорту для туриста, встановлення туристичних орієнтирів, інформаційних покажчиків», – зазначила заступниця голови КМДА.

Також під час презентації Марина Хонда зазначила, що згідно прогнозам, цього року в Київ прибуде рекордні 5 мільйонів іноземних та регіональних туристів.

За її словами, світ дізнається про унікальність Києва та всієї України завдяки туристичним компаніям. Але не дивлячись на це в державному апараті існують застарілі нормативні акти, що застопорюють розвиток туризму і підлягають під доопрацювання.

Прокуратура розслідує факти можливого шахрайства при будівництві метро на Виноградар

В матеріалах справи зазначено, що 11 травня 2019 року Київською місцевою прокуратурою №6 (прокуратура Печерського району) в ЕРДР під №42019000000002358 були внесені відомості про відкриття кримінального провадження, передбаченого ч.4 ст.190 КК України - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Нацполіція розслідує законність будівництва ЖК "Creator City" на Лук'янівці

З'ясувалося, що спочатку Київрада передавав соотетствующую землю ТОВ "Будівельний союз Моноліт" і для будівництва не ЖК, а офісного комплексу. Вже потім ця компанія передала право забудови ТОВ "Бау-Україна", причому, ділянка була незаконно переведено в категорію житлової забудови. Правоохоронці порушили кримінальну справу і вилучають документи даної фірми.