Шахрай намагався незаконно продати квартиру в урядовому кварталі

Шахрай намагався незаконно продати квартиру в урядовому кварталі

У Києві затримала адвоката, що намагався продати квартиру, яка є власністю держави. 

У прокуратурі заявили, що квартира належить Державному управлінню справами, але з 2003 року дану квартиру орендувала ГО “Спілка жінок України”. Аферист же зареєстрував квартиру на жінку, що померла 2002 року.

Згодом затриманий намагався продати вказане приміщення орендарям за 130 тисяч доларів. Йому оголошено про підозру за ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 190 КК України.

Прокуратура розслідує факти можливого шахрайства при будівництві метро на Виноградар

В матеріалах справи зазначено, що 11 травня 2019 року Київською місцевою прокуратурою №6 (прокуратура Печерського району) в ЕРДР під №42019000000002358 були внесені відомості про відкриття кримінального провадження, передбаченого ч.4 ст.190 КК України - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Нацполіція розслідує законність будівництва ЖК "Creator City" на Лук'янівці

З'ясувалося, що спочатку Київрада передавав соотетствующую землю ТОВ "Будівельний союз Моноліт" і для будівництва не ЖК, а офісного комплексу. Вже потім ця компанія передала право забудови ТОВ "Бау-Україна", причому, ділянка була незаконно переведено в категорію житлової забудови. Правоохоронці порушили кримінальну справу і вилучають документи даної фірми.