Мій Київ через призму життів

Мій Київ через призму життів

Щось є УНІКАЛЬНЕ у цьому місті. Хто вбачає безкраї береги Дніпра, для когось важливість в історичних пам’ятках.

"... Раніше для людей Київ був Єрусалимом. Люди, під’їжджаючи до Києва з боку лівого берега, за 25 кілометрів бачили дзвіницю Києво-Печерської лаври, а не цю… із щитом і мечем. Це давало сил тим людям, які часом за тисячу кілометрів ішли пішки для паломництва в Київ.”

“ Той, хто бачив Київ з борту літака або розглядав його супутникові знімки , не міг не зачароватися його унікальним поєднанням з дніпровськими хащами… Джерело енергії, місце відпочинку, торгівельная артерія, сховище чорнобильсикого лиха - Дніпро зачаровує волею своїх форм та наповненими життям берегами, де розвиваються безліч екосистем. Він увіковічений поезією як буколічний пейзаж української культури. Він не залишає байдужим людей із віддалених куточків світу.”

 

 Люди співають “Як тебе не любити…”, але все одно покидають рідний край. Може все ж таки не вбачають всієї краси міста? Чи недостатньо чітко? А може потрібні зміни? Ні, потрібні покращення!

“Для того щоб повернути Київ в його історичний контекст і знову зробити законом справедливі вимоги його мешканців, необхідно віднайти основи ландшафту і вдихнути в них нове життя задля перебудови міста. Поєднання пагорбів, долин та ярів показує різноманітність взаємодії міста з водою: приховану, доступну, обмежену”

 

Так, зміни вже з нами, тут! Кохання проявляється не у словах, а в діях, хіба ні?) Так ось і небайдужі діють!

“Саме завдяки небайдужості киян, їхній активності та прагненню жити у справді комфортному місті мрія про покращення якості життя та розмаїте міське середовище з привабливим публічним простором та цікавим суспільним життям стане реальністю. Саме тоді Київ знову очолить рейтинги найпривабливіших міст світу.”

 

Мій Київ – це не просто історичне місто і “Город-герой, мать городов русских”. Це і сучасність, і місцями докучлива старість деяких будівель теж. Поєднання історії і соврєменностіі і створює цю українську гармонію у столиці. Київ – це баланс, це місто контрастів!

 

 

Джерела:

https://glavcom.ua/publications/kijiv-na-mezhi-kolis-naykrashche-misto-dlya-zhittya-387078.html

http://maidan.org.ua/arch/rel/1274369626.html

http://www.canactions.com/publication_rure