Гучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язкуГучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язку

Гучне викриття: Корупційна схема з участю Лубінця та високопоставлених працівників Держспецзв’язку

Редакція публікує гарячі деталі резонансної заяви щодо кримінальних правопорушень, вчинених відомими посадовцями Державної служби та НАБУ.)

В заяві, що вже стала об’єктом активного обговорення у громадськості, згадуються гучні імена: Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, керівник Секретаріату Уповноваженого Ігор Вервейко, голова Держспецзв’язку Олександр Потій та начальник Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій Олександр Титаренко.

Згідно з розповіддю заявника, справа має глибокі коріння та шокує рівнем взаємодії різних державних структур.

Тільки один епізод внесли в ЄРДР

Заявник звернув увагу на те, що слідчий суддя Вищого антикорупційного суду зобов’язав НАБУ зареєструвати кримінальне провадження за усіми епізодами, викладеними в його заяві. Однак старший детектив НАБУ Іван Дячук вніс до ЄРДР лише один епізод — щодо привласнення 18 тисяч євро, переданих нідерландською правозахисницею Маріам Ламберт.

Найм генерал-майора для тиску

За твердженням заявника, Лубінець залучив генерал-майора Олександра Мікаца для придушення справи. Генерал навіть отримув пропозицію офіційної радницької посади з оплатою 150 тисяч гривень на місяць, але з вимогою віддачі частини суми Лубінцю. За підтримки генерала на заявника тискнули, вимагаючи відкликати заяву та не публікувати доказів.

Погрози від СБУ

Співробітники СБУ погрожували заявнику кримінальним переслідуванням у випадку, якщо той вирішить оприлюднити інформацію про 18 тисяч євро, які привласнив Дмитро Лубінець. Позиція СБУ полягала в тому, що розголошення цієї інформації нібито допомагає Росії в інформаційній війні через те, що Лубінець займається питанням обміну військовополонених.

Сервісний центр МВС під прицілом корупційного скандалу: «схеми» Сергія Петрова та закупівлі без конкурентів

🔎 Гучний корупційний скандал розгорівся довкола діяльності голови регіонального обласного сервісного центру МВС у Київській та Чернігівській областях Сергія Петрова.

🔴🍁 Корупція в ДМС: Як ексзаступник Дмитро Петров заробив 1,5 млн доларів на нелегалах і потрапив в Офіс Генпрокурора

💰 1,5 мільйона доларів – саме стільки, за даними джерел, заробив Дмитро Петров, перебуваючи на посаді заступника начальника ДМС Києва та області.

⚖️ Корупція без наслідків: Колишню директорку «Укрмедпроєктбуду» звільнили від відповідальності за розкрадання 30 млн грн

У 2023 році Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визнав Ірину Коваль винною у розкраданні бюджетних коштів, засудивши її до 5 років ув’язнення.