Бойовики Медведчука облаштували на Трухановому острові свою тренувальну базу

Бойовики Медведчука облаштували на Трухановому острові свою тренувальну базу

11 тисяч квадратних метрів в рекреаційній зоні на березі Дніпра захопили бойовики Медведчука.

Так, так не дивлячись на той факт, що Труханів острів є рекреаційною зоною, де заборонено будівництво приватних споруд, приватне охоронне агентство "Шторм", що належить соратникам Віктора Медведчука по його політичного руху "Український вибір": Івану Бойченку і Віктору Чорному, облаштувало на ньому тренувальну базу для своїх "охоронців".

За інформацією «Наших грошей», на зайнятій ділянці площею 11 тисяч квадратних метрів землі розташована двоповерхова житлова споруда, спортмайданчик і брезентовий намет, схожий на військовий. Ділянка огороджена високим парканом.

Один з партнерів Медведчука - Віктор Чорний входить до складу політсили "Опозиційна платформа — За життя".

"Шторм" протягом останніх років займається охороною Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко і цілого ряду їх об'єктів нерухомості по всій країні.

Земельна ділянка числиться за районною громадською організацією "Клуб Козак".

Ще в 2014 році ця громадська організація намагалася через суд довести право власності на старі радянські споруди спортивно-оздоровчого комплексу, але суд в такому проханні відмовив, тому що громадська організація не змогла довести, що чесно заволоділа цим майном.

Віктор Чорний стверджує, що його, охоронна фірма зараз охороняє на Трухановому острові "якийсь об'єкт". Хоча зрозуміло, що це цілковита нісенітниця.

Корупційні оборудки Сергія Литвиненка на посаді керуючого партнера АО «ВІННЕР ПАРТНЕРС»

Вже багато років Україна активно бореться з корупційними проявами в державі, створюючи необхідні органи, співпрацюючи з міжнародними партнерами, змінюючи законодавство. Однак, наявність таких сильних, на наш погляд, антикорупційних органів, як НАБУ та НАЗК, не заважає нашим співгромадянам вчиняти протиправні та корупційні дії.