Пейзажну алею в Києві хочуть реконструювати за 123 мільйони

Пейзажну алею в Києві хочуть реконструювати за 123 мільйони

За даними проекту Наші гроші комунальники хочуть замовити реконструкцію Пейзажної алеї у Шевченківському районі зі строком виконання до кінця 2021 року. Йдеться про реконструкцію підпірних стінок, сходів і літнього лекторію, укріплення схилів, влаштування відеонагляду, публічного Wi-Fi, освітлення, електропостачання, металевої доріжки та дощової каналізації, мощення гранітної бруківки, тактильної плитки та гумового покриття. Крім того, встановлять лави, парковки для велосипедів, два манекени для тренувань бойових мистецтв, дитячий майданчик, боларди і паркувальні стовпчики, а також висадити майже 5 тис дерев, кущів і чагарників, зокрема клени, дуби, тиси, тую, калину, глід, ялівець, мигдаль тощо.

За даними КМДА, на Пейзажній алеї з’явиться новий сквер та художнє освітлення.

Тендерна документація вимагає від потенційних учасників надати принаймні один аналогічний договір за останні два роки про будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) доріг на об’єктах вулично-шляхової мережі міста класу наслідків не нижче СС3 або категорії складності не нижче V. При цьому перелік робіт за наданим аналогічним договором обов’язково повинен містити роботи з влаштування покриття із бруківки.

Тендерні пропозиції подаватимуть до 12 лютого, а сам аукціон заплановано на 13 лютого.

Нагадаємо, від заснування «Прозорро» в 2016 році найбільше тендерів «Київавтодору» щодо будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць Києва виграло ПП «Київшляхбуд» з орбіти мера Одеси Геннадія Труханова. Менше підрядів отримали також ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», ТОВ «СБМУ «Підряд» та інші.

Охоронці Надії чи контрабандисти надій? Як у Рівному під виглядом благодійності працювала схема втечі від війни

Поки фронт тримає оборону, в тилу розквітає новий вид "волонтерства". У Рівному правоохоронці викрили діяльність благодійної організації, яка, за даними слідства, перетворила гуманітарну риторику на прикриття для незаконного бізнесу — організації переправи ухилянтів за кордон за тисячі доларів.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Розкрадання в «Київпастрансі»: Ексдиректор Павло Кирилюк підозрюється у заволодінні 8,2 млн грн

Колишнього директора з виробництва КП «Київпастранс» Павла Кирилюка та начальника відділу матеріально-технічного забезпечення підозрюють у розкраданні понад 8,2 млн гривень через схему із завищеними цінами на закупівлі шин для громадського транспорту.

🚨 Корупція в освіті Києва: затримано заступника голови департаменту КМДА Іллю Паська

Правоохоронці викрили масштабну схему розкрадання бюджетних коштів у столичному департаменті освіти. Затримано заступника директора Іллю Паська, який, за даними журналістів "Хрещатик 36", контролював будівельні тендери управлінь освіти районів Києва та отримував "відкати" від підрядників.